Zaloguj
Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
Film, 2015
5,92  głosy: 13Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
14 sierpnia 2015Polska18 czerwca 2015
Gatunek:
Produkcja:

Fantastyczna Czwórka

Zaloguj się, aby oglądać.

Dodał: tadeusza Podziękuj dodającemuDziękuję
Data: 20 wrz 2016, 10:2120 wrz 2016, 10:21
Wyświetlenia: 8
Oceń, aby dodać do obejrzanych:
0   0

Galeria


Rozmowy (5)   dodaj temat

kimiko95
kimiko95
Obejrzałam niedawno. Cała historia mi się totalnie nie podoba. Lepsza wersja jest z 2005 roku. Ale dubbing dobry :D Niedoświadczona Kamińska jakoś sobie dała radę.
Nillay
Nillay
Wspomnienia z premiery, bo muszę wyrównać ilość punktów.
Totalna porażka, od samego początku. Beznadziejne "kreacje" postaci (bo też jak dobrze wykreować okropnie napisaną postać?), te "twisty" wzięte znikąd, przeskok w czasie po ucieczce z bazy wojskowej strasznie irytujący, przeciwnik mdły, ba, badziewnie wykonany, już wolę Kylo Rena bez maski. ALE NAJGORSZA była ostatnia scena filmu z wybieraniem nazwy dla grupy ściągnięta żywcem z Czasu Ultrona.

Trank może dał dupci, ale ja za wszystko i tak winię Foxa. Gdyby tak bardzo nie naciskali na zrobienie hitu z niczego, może jakoś by to wyszło, choćby średnio, a tak mamy kupę. Jak najbardziej mogę jednak powiedzieć, że sam dubbing do filmu wyszedł o wiele lepiej niż sam film.
Duplo65
Duplo65
Boże jakie g**no XD
Sorry, ale... historia jest nawet DOBRA, inna niż wcześniej; koncept na nią był dobry. Ale cała reszta - scenariusz, reżyseria, muzyka, montaż to jest przecież porażka. Aż mi szkoda Milesa Tellera i Micheala B. Jordana, że w tym zagrali. Biedni nie wiedzieli, w co się pakują.
W tym filmie NIC nie zagrało - kompletnie nic. Sceny są widocznie poucinane, muzyka wiecznie ta sama i do tego kompletnie niepasująca, dialogi jak z podręcznika.... wszystko to się składa na tragiczną reżyserię, Tranka przerósł ten film i nie obchodzi mnie, czy dogadywał się z FOXem czy nie.
Klisze fabularne, które były konieczne do odpukania i charakterystyczne dla szmir dialogi ('Byłeś moim najlepszym przyjacielem! - Nie jestem twoim przyjacielem") już pominę, nie chce mi się rozpisywać.
Jedyne co na plus to pomysł podróży po pijaku XD Przynajmniej realistyczne.
FOX zawalił na całej linii, Nilay może potwierdzić, że ja naprawdę wierzyłem w ten film. No ale cóż. Oddajcie już te prawa MARVELowi i bierzcie się za X-Menów, bo tylko to wam wychodzi. Martwię się teraz trochę o Deadpoola.
Shirya
Shirya
Nie mogę przyznać że film spełnił moje oczekiwania, ale nie mogę również zaprzeczyć że nie był dobry.
Przez pierwszą godzinę filmu niestety musimy się nieco ponudzić, bo w zasadzie poza krótkim wstępem do całej historii nie dzieje się nic szczególnego. W sumie cały czas siedzimy w laboratorium gdzie powstaje urządzenie.

Dalsza cześć nabiera jednak barw. Po pierwszym "przelocie" do innego wymiaru, trzeba zawsze zrobić drugi, w którym jak to zwykle bywa coś pójdzie nie tak. Troje bohaterów wraca, jeden "niby" ginie, a do tego nie do końca wiem co się stało w laboratorium po powrocie, bo nagle akcja przenosi się do jakiejś bazy wojskowej.

Niestety tutaj również nie spędzamy dużo czasu, bo twórcy za chwilę przenoszą nas o 365 dni do przodu, gdzie zaczynają się poszukiwania Reeda. Wiadomo, że w końcu go znajdują, zmuszają do pomocy i historia zatacza koło, ale...

Teraz dopiero powinien zacząć się film :)
Więcej nie będę pisał, bo mogę komuś popsuć zabawę.

Ogólnie jeżeli chodzi o efekty specjalne, muzykę oraz wykonie film staje na wysokości zadania.
Niestety jak już wspomniałem przez dobre 60 minut filmu nic się nie dzieje i oglądając po prostu się nudzimy.
Za efekty daje 9, za muzykę 8, za wykonanie 8.

Ogólna ocena 8 i czekam na drugą część, mając nadzieję, że będzie o niebo lepsza.
XziomX
XziomX
Odgrzewany kotlet ale może lukne. Pewnie amerykańcom nie chce się myśleć nad nową częścią to odgrzewają od nowa to samo. Moda na kotlety hmhmhm