Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (19781)
Ostatnio dodane
Amatorskie

Amatorskie (2000)
nowośćFilm

Pokaż opis
Zbiór amatorskich filmów, dłuższych niż 10 minut, zrobionych na dany temat i nawet dobrze wykończonych.
9,502 głosy
Gdzie jesteś Moniko?

Gdzie jesteś Moniko? (2010)
nowośćFilm

DokumentalnyPokaż opis
Historia ojca, który porwał swoją córkę i najprawdopodobniej ją zabił. Do dnia dzisiejszego nie odnaleziono dziewczynki oraz nie ma stuprocentowej pewności co się z nią stało. Podejrzany został skazany na 15 lat. Po wyroku wymknął się polskiemu wymiarowi sprawiedliwości i zniknął. Na prośbę matki i redakcji "Faktu", agencja detektywistyczna zajęła się sprawą i odnalazła mężczyznę. Gazeta ma zamiar wytknąć błędy wymiaru sprawiedliwości oraz wydać mężczyznę w jego ręce.
0,000 głosów
Polskie Termopile - Obrona Wizny

Polskie Termopile - Obrona Wizny (2003)
nowośćFilm

HistorycznyPokaż opis
w dniach 7-10 września 1939. 720 Polaków pod dowództwem Władysława Raginisa walczyło przeciw 42 200 żołnierzom niemieckim, 350 czołgom, 457 moździerzom, działom i granatnikom i wsparciu powietrznemu Luftwaffe. Na jednego Polaka przypadło w przybliżeniu sześćdziesięciu Niemców. Tylko kilkudziesięciu polskich żołnierzy dostało się w niewolę niemiecką. Reszta zginęła walcząc do końca, broniąc swej Ojczyzny. Dowódca dopełnił złożonej wcześniej przysięgi, że żywy nie odda bronionych pozycji. Po wyczerpaniu amunicji i wydaniu rozkazu kapitulacji ostatnim ocalałym podwładnym, sam pozostał na stanowisku dowodzenia i popełnił samobójstwo, rozrywając się granatem.
8,002 głosy
Świat nonsensów u Stevensów: W ukrytej kamerze

Świat nonsensów u Stevensów: W ukrytej kamerze (2003)
nowośćFilm

Familijny KomediaPokaż opis
Rodzina Stevensów wygrała wymarzone wakacje, na wyspie na środku Pacyfiku. Nie wiedzą, że są potajemnie filmowani w programie reality-show, gdzie mieszkańcy wyspy bez skrupułów starają się obrócić członków rodziny Stevensów przeciwko sobie.
6,336 głosów
Kruk: Droga do Nieba

Kruk: Droga do Nieba (1998)
nowośćThe Crow: Stairway to Heaven

Dramat Akcja SupernaturalPokaż opis
Serial na podstawie hitu kinowego "Kruk". Eric i jego dziewczyna zostają zamordowani. Jednak Eric powraca na Ziemię jako człowiek-kruk, aby zemścić się na swoich oprawcach. Jednak to nie wystarczy, aby opuścić Ziemię i powrócić do ukochanej. Eric musi jeszcze znaleźć sposób, jak pogodzić siły dobra i zła na Ziemi.
8,001 głos
72 Tenants of Prosperity

72 Tenants of Prosperity (2010)
nowość72 ga cho hak

KomediaPokaż opis
Bohaterami filmu są dwaj bracia - Ha Kung oraz Shek Kin - mieszkający w kamienicy w Hongkongu. Za sprawą gwałtownego rozwiju miasta są zmuszeni wraz z 70 innymi lokatorami do opuszczenia swoich domów. Lokatorzy nie chcą się jednak poddać i rozpoczynają walkę ze swoim gospodarzem.
0,000 głosów
Madness

Madness (2010)
nowośćFilm

ThrillerPokaż opis
Przyjaciółki Jena i Tara, jadąc na zawody cheerleaderek, zatrzymują się na opuszczonej stacji benzynowej i postanawiają pomóc Oliverowi i Chadowi, którzy mają problem z samochodem. Dziewczyny oferując pomoc chłopakom, nie zdają sobie sprawy, że są obserwowane przez grupę szaleńców. Wkrótce cała czwórka staje się zwierzyną w sadystycznej grze...
0,000 głosów
Rezolucja 819

Rezolucja 819 (2008)
nowośćRésolution 819

Dramat historycznyPokaż opis
Film "Rezolucja 819" opowiada o badaniach prowadzonych przez polską lekarkę Klarę Górski (Karolina Gruszka) oraz francuskiego policjanta Jacquesa Calveza (Benoît Magimel), których celem jest odnalezienie i identyfikacja zwłok osób zamordowanych w Srebrenicy w 1995 roku. W końcowej fazie wojny domowej w Jugosławii, serbskie jednostki paramilitarne dopuściły się tam największego ludobójstwa na terenie Europy od zakończenia II wojny światowej. Zostało zamordowanych ok. 8 tysięcy osób.
0,000 głosów
Zion i jego brat

Zion i jego brat (2009)
nowośćZion and His Brother

Dramat obyczajowyPokaż opis
Tel Aviv. Czternastoletni Zion i jego siedemnastoletni brat Meir byli do niedawna nierozłączni. Przypadkowa śmierć kolegi ze szkoły Ziona, młodego etiopskiego emigranta, za którą bracia są częściowo odpowiedzialni, psuje relacje między nimi. Zion zaczyna zastanawiać się nad swoją lojalnością wobec starszego brata i postanawia przejąć odpowiedzialność za swoje własne życie.
0,000 głosów
Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina

Połowiczny rozpad Timofieja Bierezina (2006)
nowośćThe Half Life of Timofey

DramatPokaż opis
Film oparty na opowiadaniu Kena Kalfusa "PU-239". Timofiej, pracownik elektrowni atomowej pod Moskwą, staje się ofiarą napromieniowania, w wyniku którego nie pozostaje mu już wiele dni życia. Gdy umrze, jego żona Marina i synek pozostaną bez środków do życia. Timofiej postanawia zapewnić im bezpieczną przyszłość poprzez wykradzenie z elektrowni plutonu PU-239. Z niebezpiecznym materiałem udaje się do stolicy, by dokonać targu na czarnym rynku. Spotyka tam gangstera Shiva, który obiecuje mu pomóc w dotarciu do mafii zainteresowanej zakupem plutonu. Wkrótce okazuje się, że chęć sprzedaży tak niebezpiecznego ładunku doprowadzi Timofieja i Shiva do sytuacji bez wyjścia...
0,000 głosów
Dead of Night

Dead of Night (1977)
nowośćFilm

Horror ThrillerPokaż opis
Trzy opowieści mistrza telewizyjnej grozy - pierwsza to historyjka mystery, w której chłopak kupuje od starego farmera wrak samochodu z lat 20. i odnawia go, po czym nieoczekiwanie przenosi się w czasie, co ma swoje konsekwencje w teraźniejszości. Zgrabna historia i dobra rozgrzewka. Druga - to opowieść o wampirze nękającym żonę doktora w małym, zabobonnym miasteczku. Trzecia - najlepsza - to pełnokrwisty horror - matka, której syn się utopił, w rytuale czarnej magii domaga się od piekielnych mocy powrotu tegoż. Jak to się mówi - jeżeli bogowie chcą kogoś ukarać, spełniają jego życzenia.
0,000 głosów
Lolek Przyniósł nam światło prawdziwe

Lolek Przyniósł nam światło prawdziwe (2009)
nowośćFilm

Dokumentalny DramatPokaż opis
Film paradokumentalny, pokazuje dzieciństwo, młodość Karola Wojtyły. Poznajemy też późniejsze lata z jego życia, od chwili kiedy został księdzem, aż do chwili kiedy został pierwszym Papieżem Polakiem. O Lolku opowiadają jego przyjaciele ze szkolnej ławy, podwórka i studiów. W filmie wykorzystano archiwalne zdjęcia oraz unikalne fotografie. Niezwykły, pełen ciepła portret Karola Wojtyły: Lolka, Wujka i wreszcie Papieża.
10,001 głos
Pięć minut nieba

Pięć minut nieba (2009)
nowośćFive Minutes of Heaven

Dramat PsychologicznyPokaż opis
Historia pojednania dwóch mężczyzn stojących po przeciwnych stronach politycznego konfliktu w Irlandii - Joe i Alistara, który zabił brata tego pierwszego. Dramat ukazuje wieloletnią przemianę postawy obu mężczyzn, z których jeden nie próbuje prosić o przebaczenie, a drugi nie zamierza jej dać.
0,000 głosów
God Vs Satan The Final Battle

God Vs Satan The Final Battle (2008)
nowośćFilm

Dokumentalny HistorycznyPokaż opis
Armageddon to temat obecny na przestrzeni wieków w różnych kulturach. Zdaniem wielu jest coraz bardziej aktualny. O tym, jak miałaby wyglądać ostateczna bitwa między 'dobrem' a 'złem', wiemy jednak niewiele. Niektórzy są przekonani, że rozegra się ona pod wskazywanym przez Biblię wzgórzem Megiddo na terenie Izraela. Film opowiada o końcu świata zgodnie z wyobrażeniami wyznawców judaizmu, chrześcijaństwa i islamu.
0,000 głosów
Ostatnia posługa

Ostatnia posługa (2008)
nowośćFinal Arrangements

KomediaPokaż opis
Bohaterem filmu jest Amerykanin, który od lat zajmuje się przygotowywaniem ceremonii pogrzebowych. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje ofertę pracy w Paryżu, którą przyjmuje bez zastanowienia. Po przybyciu do stolicy Francji mężczyzna niemal natychmiast musi nadzorować jeden z pogrzebów.
0,000 głosów
Ice Castles

Ice Castles (2010)
nowośćFilm

Melodramat Sportowy RomansPokaż opis
"Ice Castles" jest to remake filmu Zamki na lodzie z 1978. Podczas lokalnych zawodów w łyżwiarstwie figurowym, młoda i utalentowana Alexis (Taylor Firth) zostaje zauważona przez popularnego trenera (Morgan Kelly). Daje jej on możliwość profesjonalnego trenowania łyżwiarstwa i startowania w zawodach międzynarodowych. Błyskotliwa kariera dziewczyny zostaje jednak przerwana, przez tragiczny wypadek.
0,000 głosów
The White Stripes Under Great White Northern Lights

The White Stripes Under Great White Northern Lights (2009)
nowośćFilm

Dokumentalny MuzycznyPokaż opis
Film dokumentalny traktujący o amerykańskiej grupie rockowej The White Stripes. Zespół powstał w Detroit - został założony przez byłą parę małżeńską (Jacka White'a i Meg White), która oficjalnie podaje się za rodzeństwo.
0,000 głosów
Justin Time

Justin Time (2010)
nowośćFilm

Familijny PrzygodowyPokaż opis
Do rąk pewnego nastolatka trafia magiczny amulet, który umożliwia zatrzymywanie czasu. Starożytny amulet przekazywany był z pokolenia na pokolenie wybranym osobom, aby te mogły bronić świata przez zagrażającym mu złem. Teraz misja ta spoczywa w rękach osiemnastolatka. Inne informacje
8,001 głos
Trafiona-zatopiona

Trafiona-zatopiona (2000)
nowośćDrowning Mona

Komedia kryminalnaPokaż opis
Mona Dearly, znienawidzona przez wielu kobieta ginie w wypadku samochodowym niedaleko małego miasteczka w stanie Nowy Jork. Wyta Rash, miejscowy policjant, nie wierzy jednak, że był to przypadkowy wypadek. Rozpoczyna gwałtowne śledztwo i dochodzi do wniosków, że prawie wszyscy mieszkańcy miasteczka mogą być zaangażowani w "zbrodnię".
0,000 głosów
Zbrodnie Przeszłości

Zbrodnie Przeszłości (2009)
nowośćCrimes Of The Past

DramatPokaż opis
Ranny podczas misji CIA, Tommy przechodzi na emeryturę. Opieka nad długo niewidzianym dzieckiem okazuje się jednak bardziej niebezpieczna niż praca.
2,001 głos