Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (4463)
Ostatnio dodane
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok (2017)
nowośćFilm

Akcja Fantasy Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!
9,673 głosy
Karzeł 6: Powrót do dzielnicy

Karzeł 6: Powrót do dzielnicy (2003)
nowośćLeprechaun: Back 2 tha Hood

Komedia Fantasy HorrorPokaż opis
W podziemiach centrum handlowego, Emily, Jamie i Rory odkrywają skrzyneczkę pełną złota, którą zabierają ze sobą. Każde z nich myśli tylko o tym, co sobie za owe złoto kupi. Przyjaciele nie mają jednak pojęcia, że skrzyneczka należy do Karła, który budzi się ze snu i wyrusza na poszukiwania osób, które go okradły. Karzeł nie będzie litościwy dla nikogo.
0,000 głosów
Karzeł 5

Karzeł 5 (2000)
nowośćLeprechaun in the Hood

Akcja Komedia Fantasy Horror MuzycznyPokaż opis
Trójka młodych raperów jedzie do Las Vegas, w celu zdobycia doświadczenia w biznesie muzycznym. Bohaterowie nie mają pieniędzy na zakup sprzętu, więc szukają możliwości ich zdobycia. Mack Daddy obiecuje im pomoc finansową, lecz wkrótce wycofuje swoją ofertę. Młodzi raperzy postanawiają okraść jego mieszkanie. Kradną również medalion zawieszony na figurce w kształcie karła. Uśpiony w figurce Karzeł budzi się i staje się niebezpiecznym zagrożeniem dla każdego, kto pojawi się na jego drodze.
0,000 głosów
Sekretarka

Sekretarka (2002)
nowośćSecretary

Dramat KomediaPokaż opis
Lee Holloway (Maggie Gyllenhaal) opuszcza klinikę psychiatryczną. Już jeden dzień spędzony w dysfunkcyjnej rodzinie sprawia, że znowu ma nawroty aktów autoagresji. Próbuje żyć normalnie: idzie na kurs maszynopisania, dostaje nudną pracę w kancelarii adwokackiej. Tyle że jej pracodawca adwokat (James Spader) nie wydaje się do końca normalny. Stosunki szef-sekretarka przeradzają się w dziwny związek przekraczający nie tylko granice wyznaczone przez kodeks pracy czy kodeks obyczajowy, ale i potoczne wyobrażenia o tym, co normalne w prawdziwej miłości.
0,000 głosów
Książę Pacyfiku

Książę Pacyfiku (2000)
nowośćPrince du Pacifique, Le

Komedia PrzygodowyPokaż opis
Rok 1918. Na pokładzie francuskiego okrętu wojennego na małą polinezyjską wysepkę przybywa Kapitan Alfred de Morsac. Na wyspie zaprzyjaźnia się chłopcem o imieniu Reia księciem miejscowego ludu. Film ten to wspaniała opowieść o przyjaźni i bohaterstwie ale również o chciwości i zawiści. Wspaniałe egzotyczne krajobrazy, szybka i wartka akcja czynią film ciekawym i dostarczają wielu wrażeń.
0,000 głosów
Kolor magii

Kolor magii (2008)
nowośćThe Colour of Magic

Fantasy KomediaPokaż opis
Niekompetentny mag Rincewind przypadkiem zostaje przewodnikiem pierwszego w dziejach Świata Dysku turysty - naiwnego optymisty Dwukwiata oraz jego magicznego Bagażu. Podczas podróży czeka ich walka z magami, ukrywanie się przed druidami i lot na smoku. Ale czy Rincewind zdoła pokonać maga Trymona i ocalić Świat Dysku przed całkowitym unicestwieniem?
9,002 głosy
Wielki skok

Wielki skok (2004)
nowośćThe Big Bounce

Komedia Kryminał AkcjaPokaż opis
Jack Ryan (Owen Wilson) jest młodym mężczyzną, którego działania nie zawsze są zgodne z prawem. Jest typem, który nie zagrzewa miejsca na długo i ciągle zmienia miejsca pobytu. Tym razem postanawia wyjechać na Hawaje i tam szukać szczęścia. Przymuje pracę na budowie u Raya Ritchie (Gary Sinise), inwestora budowlanego, który buduje ośrodek wypoczynkowy na wyspie pomimo licznych protestów miejscowej ludności. Niemal od razu Jack popada w konflikt z kierownikiem budowy Lou Harrisem (Vinnie Jones). Widząc to Bob Rogers Jr. (Charlie Sheen), prawa ręka Harrisa, doradza Jackowi, aby ten jak najszybciej opuścił wyspę. Jack jednak ignoruje ostrzeżenie i zostaje na Hawajach. Niespodziewanie dostaje popozycję pracy od sędziego Waltera Crewesa (Morgan Freeman), który jest zagorzałym wrogiem maganta budowlanego Raya Ritchie. W tym samym czasie poznaje jednak uwodzicielską Nancy Hayes (Sara Foster), kochankę Ritchiego. Nancy, z pomocą Jacka, chce wystawić swojego kochanka do wiatru i ukraść mu 200 tysięcy dolarów.
6,003 głosy
Laski

Laski (1984)
nowośćHardbodies

KomediaPokaż opis
Trzech podstarzałych facetów przyjeżdża do Kalifornii, aby przeżyć niezapomniane przygody na słonecznej plaży. Gdy dochodzą do wniosku, że pieniądze nie wystarczą na poderwanie jakiejkolwiek dziewczyny, zatrudniają do pomocy przystojnego studenta. Chłopak jest początkowo zniesmaczony charakterem pracy, jednak stwierdza, że może w ten sposób nieźle zarobić.
0,000 głosów
Laski 3: Myjnia Samochodowa

Laski 3: Myjnia Samochodowa (1992)
nowośćThe Bikini Carwash Company

KomediaPokaż opis
Co się dzieję, gdy myjnię samochodową zaczyną obsługiwać wspaniale zbudowane kalifornijskie dziewczęta? Jack McGoven jest bliski odpowiedzi. Przybywa do L.A. aby poprowadzić myjnię swojego chorego wuja. Robi jednak kilka złych posunięć, które kończą się dla niego na plaży. Tam ratuje go piękna i operatywna Melisa. Namawia Jack'a, aby pozwolił jej seksownym koleżankom poprowadzić interes, w zamian za udział w zyskach. Wszystko zaczyna wymykać się z rąk, gdy dziewczęta, aby odnieść sukces, ubierają się w stroje robocze - najbardziej skąpe bikini, jakie możesz sobie wyobrazić. [opis dystrybutora do wydania DVD]
0,000 głosów
Szkolne świrusy

Szkolne świrusy (1992)
nowośćClass Act

KomediaPokaż opis
Dwóch zwariowanych chłopaków Duncan i Blade rozpoczyna naukę w szkole średniej i już pierwszego dnia stawiają wszystko na głowie. Pełno tu, gagów, super humoru i rapowania.
0,000 głosów
Manson Family Vacation

Manson Family Vacation (2015)
nowośćFilm

Komedia Dramat ThrillerPokaż opis
Spokojne życie rodzinne prawnika z Los Angeles zostaje zakłócone przez nieoczekiwaną wizytę brata, który jest zafascynowany morderstwami Charlesa Mansona.
0,000 głosów
Kochane życie

Kochane życie (2016)
nowośćThe Sweet Life

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Przypadkowo poznana para ludzi nie mających w życiu nic do stracenia, wyruszają w wielka podróż z Chicago do San Francisco, gdzie zamierzają spektakularnie pożegnać się z życiem.
0,000 głosów
Kocurek

Kocurek (2001)
nowośćTomcats

KomediaPokaż opis
KOCUREK to zwariowana komedia erotyczna o niebezpiecznych związkach, małżeńskich pułapkach i urokach kawalerskiego życia. Sześciu kumpli poprzysięga sobie, że nigdy się nie ożenią i składa się po 1.000 dolarów otwierając specjalny fundusz. Uzgadniają, że zebrane pieniądze otrzyma ten z nich, który najdłużej pozostanie kawalerem. Siedem lat później w stanie kawalerskim pozostaje zaledwie dwóch z nich, Michael (Jerry O'Connell) i Kyle (Jake Busey), a w tym czasie fundusz rozrósł się do pół miliona dolarów. Michael musi spłacić ogromny dług karciany, wpada więc na pomysł, by ożenić Kyle'a i zgarnąć zebrane pieniądze. Postanawia więc odszukać piękną Natalie (Shannon Elizabeth), dawną ukochaną Kyle'a. Po wizycie w banku spermy oraz spotkaniu z dominującą bibliotekarką i gangsterem z Las Vegas Michael i Natalie postanawiają zaciągnąć Kyle'a przed ołtarz i podzielić się pieniędzmi. Problem w tym, że Michael zakochał się w Natalie i staje w obliczu odwiecznego wyboru - pieniądze albo miłość. [opis dystrybutora]
9,673 głosy
Kup teraz

Kup teraz (2009)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Dwaj bracia podczas libacji wystawiają na aukcji internetowej swoje dziewczyny. Kiedy orientują się co zrobili, próbują odkręcić sytuację. Problem w tym, że aukcja cieszy się dużym powodzeniem.
0,000 głosów
Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet (1999)
nowośćInspector Gadget

Akcja Komedia Przygodowy Sci-fiPokaż opis
Komedia fantastyczno-przygodowa, kinowa wersja bijącego rekordy popularności serialu telewizyjnego. Jej bohaterem jest pracownik ochrony, szary przeciętniaczek, który nieoczekiwanie zmienia się w super inspektora policji, zdolnego do niezwykłych transformacji i dysponującego najnowszymi zdobyczami techniki. Tylko on może stawić czoła najbogatszemu i najgroźniejszemu złoczyńcy świata.
7,002 głosy
Jak to się robi z dziewczynami

Jak to się robi z dziewczynami (2002)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Bohaterami filmu są dwaj przyjaciele, 18-latkowie Bogo i Rychu, postawieni przed wyborami okresu dojrzewania. Obaj mają kłopoty z kobietami. Bogo jest typem "twardziela", który - przekonany o własnej skuteczności w podrywaniu dziewczyn - nie zwraca uwagi na stosowane środki. Rychu to marzyciel, zagubiona ofiara losu; nigdy dotąd nie miał dziewczyny. Bogo postanawia mu pomóc.
10,001 głos
Jest sprawa...

Jest sprawa... (2002)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Popegeerowska wieś Piaski na Pomorzu. We wsi zjawia się wiceminister. Jest zainteresowany odnalezieniem popiersia Lenina, w którym zmarły już były sekretarz PZPR przemycił ogromnej wartości diament "Oko Syberii". Poufną rozmowę wiceministra z wójtem przypadkiem słyszy bezrobotny Stanisław Michałek (Leszek Malinowski). Informuje o sprawie swoich przyjaciół. Trzej mężczyźni postanawiają odnaleźć skarb sekretarza. Problemem jest fakt, że sekretarz miał kolekcję popiersi Lenina, które teraz poniewierają się w całej wiosce
0,000 głosów
Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, Dzwoń, Dzwoń Dzwoneczku

Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, Dzwoń, Dzwoń Dzwoneczku (2004)
nowośćEd, Edd n Eddy's: Jingle, Jingle, Jangle

Animowany Komedia FamilijnyPokaż opis
Eddy odnalazł skrytkę rodziców na prezenty bożonarodzeniowe. Okazuje się, że są tam tylko ubrania. Eddy jest wściekły, a Edd próbuje mu wytłumaczyć, na czym naprawdę polegają święta. Tymczasem Ohydki podążają za gwiazdą, którą widzą na niebie. Eddy chce odebrać prezenty innym dzieciakom, ale bezskutecznie: Deska odkrył i powiedział Jonny'emu, że jest zdrajcą, Rolf cały czas śpiewał piosenki i nudził Eddy'ego, Nazz mówiła o całowaniu się pod jemiołą. Eddy odnajduje żarówkę, którą dał mu Ed. Wstawia ją na miejsce zepsutej żarówki w choince i wszyscy się cieszą, gdyż zrobił dobry uczynek. Nagle zjawia się Mikołaj i zrzuca wór prezentów. Eddy chce go zachować tylko dla siebie, ale Ed mu przeszkadza. Potem zjawiają się Ohydki, które chcą pocałować Edków.
0,000 głosów
Jej własny miesiąc miodowy

Jej własny miesiąc miodowy (2011)
nowośćHoneymoon for One

Komedia RomansPokaż opis
Eve Parker (Nicollette Sheridan) dowiaduje się, że jej narzeczony ją zdradza. Zrywa z nim zaledwie tydzień przed ślubem. Samotnie wyrusza w poszukiwaniu przygody, jadąc na zaplanowany wcześniej miesiąc miodowy do pięknego irlandzkiego zamku.
0,000 głosów
Na zawsze razem

Na zawsze razem (2009)
nowośćAlways and Forever

Dramat Komedia RomansPokaż opis
Grace (Rena Sofer) i Michael (Dean McDermott) to znajomi, którzy w czasach liceum nie widzieli poza sobą świata. Gdy spotykają się po dwudziestu latach na rocznicy ukończenia szkoły, okazuje się, że miłość, która ich kiedyś łączyła przetrwała próbę czasu. Para postanawia zejść się na nowo, jednak jest to utrudnione, ponieważ Grace ma partnera, a Michael bardzo wścibską matkę.
0,000 głosów