Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (29)
Ostatnio dodane
Zawód: Szpieg

Zawód: Szpieg (2001)
nowośćSpy Game

Sensacyjny SzpiegowskiPokaż opis
Przez wiele lat agenta CIA Nathana Muira (Robert Redford) i jego protegowanego Toma Bishopa (Brad Pitt) łączyła nie tylko praca, ale wspaniała, prawdziwa przyjaźń. Byli nierozłączni, każdą powierzoną misję wykonywali razem, przemierzyli świat od Wietnamu po Berlin, podejmowali się najtrudniejszych zadań. Jest rok 1991, dla Nathana Muira nadszedł czas zasłużonej emerytury. Niestety jego przyjaciel podczas niebezpiecznej akcji wpada w tarapaty. Zostaje aresztowany przez Chińczyków, którzy wyznaczyli termin jego egzekucji za 24 godziny. Nathan nie waha się - musi przyjść z pomocą przyjacielowi.
6,002 głosy
Gra cieni

Gra cieni (2016)
nowośćMil-jeong

Akcja Dramat Szpiegowski ThrillerPokaż opis
Koniec lat 20. w okupowanej przez Japonię Korei. Grupa tajnych agentów zajmuje się przemytem materiałów wybuchowych, które mają posłużyć do zniszczenia w Seulu kluczowych budynków zajmowanych przez Japończyków.
0,000 głosów
Worricker - Drugie starcie

Worricker - Drugie starcie (2014)
nowośćTurks & Caicos

Dramat SzpiegowskiPokaż opis
Johnny Worricker (Bill Nighy) przez lata pracował jako analityk dla MI5. Po odkryciu biernego zachowania premiera Wielkiej Brytanii, Aleca Beasleya (Ralph Fiennes), wobec informacji o torturowaniu więźniów, opuszcza szeregi brytyjskich służb bezpieczeństwa. Były agent udaje się na wyspy Turks i Coicos. Tam poznaje tajemniczego Curtisa Pelissiera (Christopher Walken) oraz grupę amerykańskich biznesmanów, tworzących firmę o nazwie Gladstone. Następnego dnia jeden z nich zostaje zamordowany. W obecnej sytuacji nieodzowna staje się pomoc rzeczniczki firmy, Melanie Fall (Winona Ryder). Tymczasem Pelissier wyjawia, że jest agentem CIA. Znając tożsamość Worrickera, zmusza go do pomocy w śledztwie w zamian za utrzymanie w tajemnicy miejsca jego pobytu. Podczas dochodzenia Worrickerowi pomaga jego była ukochana, Margot Tyrell (Helena Bonham-Carter). Trop prowadzi ich do premiera Beasley'a. "Worricker - Drugie starcie" jest środkową częścią trylogii szpiegowskiej Davida Hare'a. Pierwsza z nich, "Ósma strona", powstała w 2011 roku. Za występ w niej Nighy został nominowany do Złotego Globu.
0,000 głosów
Buster's Mal Heart

Buster's Mal Heart (2016)
nowośćFilm

Dramat Szpiegowski ThrillerPokaż opis
Film o człowieku z gór, który przetrwał zimę dzięki włamaniu się do pustego domu. Jest ścigany przez powracający sen o zagubieniu się na morzu, który okazuje się rzeczywistością…
0,000 głosów
Gra dla dwojga

Gra dla dwojga (2009)
nowośćDuplicity

Romans SzpiegowskiPokaż opis
Film opowiada o parze szpiegów korporacyjnych, Claire (Julia Roberts) i Ray'u (Clive Owen). Oboje pracują w konkurencyjnych firmach i każde z nich chce jak najlepiej wprowadzić na rynek swój produkt. Mimo to, że działają po przeciwnych stronach zakochują się w sobie. ...
0,000 głosów
Stacja szyfrująca

Stacja szyfrująca (2013)
nowośćThe Numbers Station

Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Agent CIA Emerson Kent po nieudanej akcji otrzymuje zadanie ostatniej szansy. Ma chronić Katherine, operatorkę CIA, która zajmuje się kodowaniem i nadawaniem tajnych informacji. Wkrótce zostają zaatakowani przez elitarną jednostkę zabójców. Emerson i Katherine muszą nie tylko przeżyć, ale też odkryć, kto jest wrogiem i pokrzyżować ich plany. W rolach głównych John Cusack i Malin Ackerman.
7,001 głos
Człowiek, który wiedział za dużo

Człowiek, który wiedział za dużo (1956)
nowośćThe Man Who Knew Too Much

Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Amerykański lekarz Ben McKenna wyjeżdża z rodziną na wakacje do Maroka. W autobusie poznają Francuza, Louisa Bernarda. Na targu w Marakeszu Bernard, agent francuskiego wywiadu, zostaje zamordowany na ich oczach. Umierając, mówi Benowi, że w Londynie dojdzie do zamachu na znanego polityka. Całe zdarzenie obserwuje poznane podczas podróży małżeństwo Draytonów, w rzeczywistości para terrorystów. Wkrótce porywają oni synka McKenny, aby w ten sposób zmusić go do milczenia. Ben wraz z żoną jadą za nimi do Londynu, ale nie mogą zawiadomić policji. Wiedzą tylko, że zamach ma nastąpić podczas koncertu w Albert Hall. Pragnąc ratować swoje dziecko i zapobiec tragedii, rozpoczynają niebezpieczną grę z przestępcami. Hitchcock nakręcił pierwszą wersję filmu w 1934 roku. Po latach zrealizował kolorowy remake. Piosenka z filmu, śpiewana przez Doris Day, "Whatever Will Be, Will Be (Que Sera, Sera)", została nagrodzona Oscarem.
0,000 głosów
Jack Strong

Jack Strong (2014)
nowośćFilm

Szpiegowski ThrillerPokaż opis
"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.
8,754 głosy
Kryptonim Cicero

Kryptonim Cicero (1952)
nowość5 Fingers

Dramat Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Zaufany służący ambasadora brytyjskiego w Ankarze nawiązuje kontakt z przedstawicielem wywiadu niemieckiego. Przyjmuje kryptonim "Cicero" i zobowiązuje się dostarczać, za odpowiednio wysoką opłatą, fotokopie dokumentów nadchodzących do ambasady. Pozyskuje dla swoich planów hrabinę Annę Stawiską, która nie ma środków do życia. "Cicero" był kiedyś lokajem męża hrabiny, stąd miał szanse odnowienia znajomości z nią; celem ostatecznym jego działalności jest zdobycie fortuny i pięknej arystokratki.
0,000 głosów
Salt

Salt (2010)
nowośćFilm

Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Angelina Jolie wciela się w postać oficera CIA - Evelyn Salt, która zostaje oskarżona o bycie uśpionym rosyjskim szpiegiem na terenie USA. Przełożeni myślą, że planuje zabić prezydenta. Agentka musi uciekać przed obławą oraz oczyścić się z zarzutów.
8,336 głosów
Johnny English

Johnny English (2003)
nowośćFilm

Komedia SzpiegowskiPokaż opis
Kolejna komedia z udziałem Jasia Fasoli, czyli Rowana Atkinsona. Tym razem komik wciela się w postać agenta do zadań specjalnych, który przez jedną małą pomyłkę doprowadza do kryzysu międzynarodowego. 
8,502 głosy
Ścigana

Ścigana (2011)
nowośćHaywire

Thriller Akcja SzpiegowskiPokaż opis
Mallory Kane (Gina Carano) jest piękną, tajną agentką CIA, przyjmującą jedynie zlecenia najwyższej wagi, ekstremalnie tajne i trudne, na które władze nie mogą zezwolić i o których przywódcy państw nie powinni wiedzieć. Po udanej misji uwolnienia zakładników z Barcelony, Mallory dostaje kolejne zadanie w Dublinie. Gdy operacja nie przebiega po jej myśli, dowiaduje się, że została przechytrzona i musi użyć wszystkich swoich umiejętności, sztuczek i możliwości ucieczki, by nie zostać schwytaną w międzynarodowym polowaniu. Wraca do Stanów Zjednoczonych by ochronić swoją rodzinę i zemścić się na tych, którzy ją zdradzili...
7,004 głosy
Teczka Ipcress

Teczka Ipcress (1965)
nowośćThe Ipcress File

Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Znany naukowiec zostaje porwany na stacji kolejowej w Londynie. Brytyjski wywiad przydziela tę sprawę Harry'emu Palmerowi.
0,000 głosów
Szanghaj

Szanghaj (2010)
nowośćShanghai

Melodramat SzpiegowskiPokaż opis
Opowieść o miłości, zdradzie i zazdrości, rozgrywająca się w Szanghaju, w czasie II wojny światowej. Rok 1941. Do Szanghaju, na statku „Bremen”, przypływa Paul Soames (John Cusack), by rozpocząć pracę w angielskojęzycznej gazecie. Paul nie jest zwykłym dziennikarzem ale amerykańskim agentem, którego zadaniem ma być nawiązanie kontaktu z bliskim przyjacielem Connorem (Jeffrey Dean Morgan), posiadającym ważne informacje wywiadowcze. Do spotkania przyjaciół nie dochodzi. Connor zostaje zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Paul próbując dowiedzieć się, jakie informacje zdobył przyjaciel i kto go zamordował, poznaje piękną Anne (Li Gong), jej męża Anthony'ego (Yun-Fat Chow)oraz japońskiego kapitana Tanakę (Ken Watanabe).
0,000 głosów
Kosmiczne przygody Jennifer

Kosmiczne przygody Jennifer (1966)
nowośćThe Glass Bottom Boat (aka The Spy in Lace Panties)

Romans Komedia SzpiegowskiPokaż opis
Jennifer Nelson i Bruce Templeton poznają się, kiedy Bruce zaplątuje się w sukienkę Jennifer i przez przypadek zupełnią ją z niej zdziera. W niedługim czasie okazuje się, że jest on ważnym szefem w jej pracy. Zauroczony Jennifer Bruce zatrudnia ją, by opracowywała jego biografię, tak naprawdę próbując wykorzystać każda okazję, by zdobyć jej serce. Na drodze jego uczuć pojawia się jednak wiele przeszkód - jego przyjaciel generał Wallace Bleeker podejrzewa, że Jennifer jest rosyjskim szpiegiem i poddaje ją wnikliwej inwigilacji...
10,001 głos
Szpieg

Szpieg (2011)
nowośćTinker, Tailor, Soldier, Spy

Thriller SzpiegowskiPokaż opis
Szpieg to znakomita ekranizacja bestsellerowego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w oscarowej obsadzie. Po raz pierwszy brytyjski wywiad zdradza tak wiele tajemnic, z pracy swoich najlepszych agentów. Przygody Jamesa Bonda przy tym filmie to opowieści dla grzecznych dziewczynek. George Smiley – agent mający dostęp do najpilniej strzeżonych tajemnic wywiadu, tocząc walkę z czasem rozpocznie śledztwo, które ujawni największy skandal w historii MI6.
8,002 głosy
Światło w mroku

Światło w mroku (1992)
nowośćShining Through

Melodramat Thriller Wojenny SzpiegowskiPokaż opis
Początek II wojny. Linda, uboga żydówka, zaczyna pracować jako sekretarka prawnika, Eda Lelanda. Odkrywa jednak, że w rzeczywistości jest on pułkownikiem amerykańskiego wywiadu. Wkrótce nawiązują romans. Kiedy jeden z członków siatki wywiadowczej w Berlinie zostaje zamordowany, potrzebne jest natychmiasowe zastępstwo. Linda, która świetnie zna niemiecki, przekonuje Eda, by pozwolił jej jechać. Zostaje przerzucona do Niemiec, gdzie za pomocą doświadczonego kolegi ma śledzić wysokiego rangą oficera Wermachtu. Przy okazji chce pomóc swoim żydowskim krewnym.
0,000 głosów
Szpiedzy tacy jak my

Szpiedzy tacy jak my (1985)
nowośćSpies like us

Komedia SzpiegowskiPokaż opis
Emmett to obibok i kobieciarz. Austin jest urzędnikiem marzącym o służbie w wywiadzie. Obaj startują w konkursie do pracy w wywiadzie. Okazują się największymi nieudacznikami, ale to właśnie ich wybierają na nowych agentów. Przechodzą szkolenie i zostają wysłani na akcję. Zanim dotrą do celu przeprowadzą operację wyrostka, uciekną agentom rosyjskim i spowodują wiele zabawnych sytuacji.
0,000 głosów
Dzikie Gęsi

Dzikie Gęsi (1978)
nowośćThe Wild Geese

Dramat Sensacyjny Wojenny Akcja SzpiegowskiPokaż opis
Przemysłowiec organizuje grupę najemników do obalenia rządu w jednym z krajów afrykańskich. Najemnicy nie podejrzewają drugiego dna planów przemysłowca. Wartka akcja, doskonałe tempo, świetni aktorzy, ciekawa narracja.
6,001 głos
48 godzin

48 godzin (1971)
nowośćWhen Eight Bells Toll

Kryminał SzpiegowskiPokaż opis
Philip Calvert (Anthony Hopkins) jest tajnym agentem marynarki. Wraz ze swoim pomocnikiem Hunslettem (Corin Redgrave) mają za zadanie dowiedzieć się kto ukradł miliony funtów w złotych sztabach niemal sprzed nosa brytyjskiego rządu. Śledztwo prowadzi ich początkowo do małego portu Hebridean, gdzie mają miejsce tajemnicze zniknięcia kutrów rybackich, jachtów i ludzi. Nawet zaproszenie do odwiedzin od niezwykle bogatego Sir Anthony Skourasa (Jack Hawkins) i jego pięknej żony Charlotte (Nathalie Delon) okazuje się być bardziej oszustwem i podstępem niż uprzejmością.
0,000 głosów