Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (1234)
Ostatnio dodane
Jake i Piraci z Nibylandii Jake ratuje Nibylandię

Jake i Piraci z Nibylandii Jake ratuje Nibylandię (2013)
nowośćJake and the Never Land Pirates

AnimowanyPokaż opis
Czy magia Nibylandii zniknie na zawsze? Los Nibylandii wisi na włosku, gdy źródło jej magii powoli się wyczerpuje. Znikają wspaniały miecz Jake'a, zaczarowany pył Izy, a nawet wskazówki na mapie Fajtka! Aby ocalić krainę, Jake i jego wierni przyjaciele będą musieli odszukać legendarne zaczarowane drzewo i przywrócić mu odwieczną moc. Czy uda im się pokonać wszystkie przeszkody i przechytrzyć Kapitana Haka? Na pewno, jeśli tylko im pomożesz! Dołącz do niezwykłej wyprawy przez zaklęte jaskinie, morskie głębiny oraz szczyty najwyższych gór i uratuj Nibylandię! "Jake i piraci z Nibylandii: Jake ratuje Nibylandię" to pełna niezapomnianej muzyki i ekscytujących niespodzianek opowieść, dzięki której uwierzysz w magię prawdziwej przyjaźni!
0,000 głosów
Obcy z głębin

Obcy z głębin (1989)
nowośćDeepStar Six

Horror Sci-fiPokaż opis
Załoga atomowego okrętu podwodnego DeepStar Six wyrusza w mroczne i tajemnicze głębiny oceanu. Ich misja ma na celu budowę tajnej podwodnej bazy marynarki wojennej. Wkrótce przekonają się, że otchłanie kryją przerażające zagrożenie, przed którym nie ma ucieczki. Okazuje się, że nie wszyscy obcy pochodzą z kosmosu. [opis dystrybutora]
0,000 głosów
Skandalista Larry Flynt

Skandalista Larry Flynt (1996)
nowośćThe People vs. Larry Flynt

Biograficzny DramatPokaż opis
Film biograficzny o wydawcy pisma pornograficznego. Tytułowy bohater urodził się na wsi, jako dziecko handlował wódką, później założył klub ze striptizerkami. Jego pismo "Hustler" było bardziej wulgarne od "Playboya" - i uwikłało wydawcę w liczne procesy sądowe.
0,000 głosów
Smaki Miłości

Smaki Miłości (2007)
nowośćFeast Of Love

Dramat obyczajowyPokaż opis
Film "Feast of Love" to kronika miłości - szalonej, złej, a także i takiej, która trwa kiedy wszystko inne przemija. W pewnej kawiarni gdzieś w Oregonie profesor Harry Stevenson obserwuje tamtejszych mieszkańców i ich miłosne problemy. Wśród osób, które znalazły się w kręgu jego zainteresowań jest właściciel kawiarni Bradley, który bez powodzenia szuka miłości tam gdzie nie powinien, agentka nieruchomości Diana, która uwikłała się w romans z żonatym mężczyzną oraz młoda i piękna Chloe, która próbuje znaleźć miłość u zbuntowanego Oscara.
7,001 głos
Dead Space: Aftermath

Dead Space: Aftermath (2011)
nowośćFilm

Animowany Horror Sci-fiPokaż opis
Dead Space: Aftermath - drugi po Dead Space: Downfall film animowany oparty na marce wykreowanej przez studio Visceral Games. Animacja opowie o losie pierwszej ekipy ratunkowej ze statku USG O Bannon, która wyruszyła na pomoc pracownikom kolonii górniczej na planecie Aegis VII, na której znaleziono "marker" - źródło mutacji w nekromorfy.
6,001 głos
21 - Blackjack

21 - Blackjack (2008)
nowość21 - The Movie

Dramat KryminałPokaż opis
Oparta na faktach opowieść o wybitnie zdolnych studentach prestiżowej uczelni, którzy dzięki wiedzy z zakresu matematyki wygrywają w kasynie olbrzymie sumy w black jacka.
8,002 głosy
Lucky Luke

Lucky Luke (2004)
nowośćLes Dalton

Komedia WesternPokaż opis
Słynni Bracia Dalton, bohaterowie komiksowej serii "Lucky Luke", doczekali się nareszcie filmu opowiadającego o ich przygodach. Serię charakteryzują lekkie i sympatyczne żarty, z reguły wyśmiewające nierozgarniętego Bzika - psa towarzyszącego bohaterom i tępotę Avarella - najwyższego z braci Daltonów. Film opowiadać będzie historię dwóch z sympatycznych braci. Znajdują oni na pustyni magiczne sombrero, czyniące tego, co je nosi niewidzialnym. Zadowoleni bohaterowie zaczynają wierzyć, że dzięki kapeluszowi uda im się obrabować niejeden bank, czym sprawią radość Mamie Dalton. A to jest dla nich najważniejsza rzecz na świecie...
0,000 głosów
Malowany welon

Malowany welon (2006)
nowośćThe Painted Veil

MelodramatPokaż opis
Lata 20-te ubiegłego wieku. Kitty (Naomi Watts) pochodzi z klasy wyższej londyńskiej socjety. Jednak znudzona mieszczańskim życiem, w poszukiwaniu przygody wiąże się z lekarzem bakteriologiem, Walterem Fane (Edward Norton), który prowadzi badania w odległym Szanghaju. Gdy Walter oddaje się pracy, jego żona nawiązuje romans z tamtejszym brytyjskim konsulem (Liev Schreiber). Kiedy zdrada wychodzi na jaw, lekarz w akcie zemsty przyjmuje posadę w odległej wiosce, spustoszonej przez śmiertelną epidemię cholery i zmusza Kitty do wspólnej podróży. Żyjąc na co dzień w obliczu tragedii, Fane'owie powoli znowu zbliżają się do siebie. Czy wykorzystają szansę na życie w harmonijnym związku?
0,000 głosów
The Sugarland Express

The Sugarland Express (1974)
nowośćFilm

Dramat KryminałPokaż opis
Lou Jean Poplin i jej odsiadujący wyrok mąż zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Ich synek mieszka z nową rodziną w miasteczku Sugarland. Rodzice, zatrzymując policjanta jako zakładnika, ruszają radiowozem w długą drogę po swoje dziecko, żądając jego wydania.
0,000 głosów
Chińczyk

Chińczyk (2011)
nowośćDer Chinese

ThrillerPokaż opis
W małej szwedzkiej miejscowości Hudiksvall policja dokonuje makabrycznego odkrycia. Nieznany sprawca zamordował członków rodziny Andren. Mieszkająca w Helsingborgu sędzina Birgitta Roslin (Suzanne von Borsody) dowiaduje się, że wśród ofiar są jej bliscy. Postanawia z bliska obserwować śledztwo prowadzone przez inspektor Vivi Sundberg (Claudia Michelsen). Niezadowolona z działań funkcjonariuszy rozpoczyna własne dochodzenie. Na podstawie starych fotografii odkrywa prawdę o swoich przodkach i wpada na pewien trop. Okazuje się, że morderstwa mogą mieć związek z Janem Andrenem (Roeland Wiesnekker), który w XIX wieku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i prowadził tam budowę linii kolejowej.
0,000 głosów
Dwugłowy rekin atakuje

Dwugłowy rekin atakuje (2012)
nowość2 Headed Shark Attack

Horror ThrillerPokaż opis
Edukacyjny rejs, w który wybrał się profesor Babish (Charlie O'Connell) wraz ze swoimi studentami kończy się tragicznie, gdy statek zostaje zaatakowany przez dwugłowego rekina i zaczyna nabierać wody. Rozbitkowie są zmuszeni płynąć na znajdującą się w pobliżu wysepkę. Dwugłowa bestia nie ustaje w wysiłkach, aby ich wszystkich pożreć. Czas działa na jej korzyść, gdyż skrawek ziemi, na której schronili się bohaterowie zaczyna pogrążać się w oceanie.
10,001 głos
Chocolate

Chocolate (2008)
nowośćFilm

Dramat Sztuki walkiPokaż opis
Chora na autyzm dziewczyna, posiada zdolność naśladowania wszystkiego co ją otacza. Dzięki temu uczy się sztuk walki, które wykorzystuje by razem z przyjacielem odbierać pieniądze od dłużników ciężko chorej matki.
0,000 głosów
Home - At the Devils Door

Home - At the Devils Door (2014)
nowośćFilm

HorrorPokaż opis
Z Leigh kontaktuje się para, która bardzo szybko chce sprzedać swój dom. Kiedy Leigh jedzie obejrzeć posiadłość, odkrywa, że przebywa w niej córka pary. Kobieta chce pomóc dziewczynie i tak zostaje wmieszana w sprawę, w której karty rozdają siły nieczyste.
0,000 głosów
Aashiqui 2

Aashiqui 2 (2013)
nowośćFilm

RomansPokaż opis
Rahul Jaykar (Aditya Roy Kapoor) jest sławnym piosenkarzem. Niestety jego kariera wisi na włosku przez alkohol, którego nadużywa gwiazdor. Przypadkowo poznaje Aarohi (Shraddha Kapoor), dziewczynę o pięknym głosie, która chciałaby zostać piosenkarką. Rahul dostrzega w niej talent i postanawia zrobić z niej gwiazdę. Aarohi i Rahul zaczynają być sobie coraz bliżsi. Jednak to wszystko nie jest takie proste. Jak potoczą się losy tych dwojga?
0,000 głosów
Coldwater

Coldwater (2013)
nowośćFilm

Dramat ThrillerPokaż opis
Doris, nie radząc sobie ze sprawiającym problemy synem, wysyła go na obóz resocjalizacyjny, gdzie rządzi surowy Reichert.
0,000 głosów
Chennai Express

Chennai Express (2013)
nowośćFilm

Akcja Komedia romantycznaPokaż opis
Historia mężczyzny podróżującego pociągiem z Mumbaju do Rameswaramu, który chce spełnić ostatnią wolę dziadka.
0,000 głosów
La Tendresse

La Tendresse (2013)
nowośćFilm

KomediaPokaż opis
Para, która żyła w odosobnieniu przez 15 lat, jedzie odwiedzić syna. Chłopak miał wypadek. Z tego spotkania po latach wynikną jednak niespodziewane problemy...
0,000 głosów
Książę Nilu; Historia Mojżesza

Książę Nilu; Historia Mojżesza (1999)
nowośćPrince of the Nile: The Story of Moses

AnimowanyPokaż opis
Książę Nilu; Historia Mojżesza - Prince Of The Nile; The Story Of Moses (1999) Brak opisu w języku Polskim
0,000 głosów
Karolek i przyjaciele

Karolek i przyjaciele (2004)
nowośćT'Choupi

Animowany FamilijnyPokaż opis
Karolek i jego pierwsze wakacje, słoneczne plaże, zabawy w piasku, wolność i odpoczynek już niebawem. Mnóstwo niesamowitych przygód i niespodzianek oraz tajemnicza sprawa do rozwiązania dla Karolka i jego przyjaciela wścibskiego misia. Mimo, którzy razem prowadzą śledztwo nad zagadkowym cieniem, który pokrywa wszystkie zabawki w mieście.
0,000 głosów
Przygody Tomka Sawyera

Przygody Tomka Sawyera (1984)
nowośćThe adventures of Huckleberry Finn

AnimowanyPokaż opis
Tę niezwykłą opowieść o dwóch chłopcach znad rzeki Missisipi napisał Mark Twain."Przygody Tomka Sawyera" i "Przygody Hucka" to ulubiona lektura dzieci od wielu pokoleń,a mały,sympatyczny obdartus Huck to postać budząca sympatię u wszystkich czytelników.Tomek i Huck to przyjaciele,dla których największą przygodą jest ich młodość.Wydarzenia na tratwie i bezludnej wyspie na ogromnej rzece oraz w domu z ciotkami opowiedziane są z ogromną sympatią,komizmem i dynamiką.
10,001 głos