Zaloguj

Filmy

DodajFilmy animowane

Wyniki (380)
Ostatnio dodane
Zawód: Szpieg

Zawód: Szpieg (2001)
nowośćSpy Game

Sensacyjny SzpiegowskiPokaż opis
Przez wiele lat agenta CIA Nathana Muira (Robert Redford) i jego protegowanego Toma Bishopa (Brad Pitt) łączyła nie tylko praca, ale wspaniała, prawdziwa przyjaźń. Byli nierozłączni, każdą powierzoną misję wykonywali razem, przemierzyli świat od Wietnamu po Berlin, podejmowali się najtrudniejszych zadań. Jest rok 1991, dla Nathana Muira nadszedł czas zasłużonej emerytury. Niestety jego przyjaciel podczas niebezpiecznej akcji wpada w tarapaty. Zostaje aresztowany przez Chińczyków, którzy wyznaczyli termin jego egzekucji za 24 godziny. Nathan nie waha się - musi przyjść z pomocą przyjacielowi.
6,002 głosy
Szakal

Szakal (1997)
nowośćThe Jackal

Akcja ThrillerPokaż opis
Film opowiada historię pewnego płatnego zabójcy. Rosyjska policja i FBI z Valentiną Koslovą (Diane Venora) i Prestonem (Sidney Poitier) na czele zabijają członka rosyjskiej mafii. Był on wysoko postawioną osobistością, synem szefa mafii. Ten postanawia się zemścić na władzach i organizuje zamach na życie szefa FBI. Do tego celu wynajmuje płatnego zabójcę Szakala (Bruce Willis). FBI dowiaduje się o planach rosyjskiej mafii. Wyciąga z więzienia Declana Malquenna (Richard Gere), byłego członka IRA, aby pomógł w ujęciu Szakala.
8,001 głos
Zawsze woda

Zawsze woda (2014)
nowośćFutatsume no Mado

RomansPokaż opis
16-letni Kaito znajduje nad morzem ciało topielca. Nastolatek a potrafi poradzić sobie z tym, co zobaczył. Z pomocą przychodzi mu jego dziewczyna, dzięki której udaje mu się odzyskać równowagę.
0,000 głosów
Tron we krwi

Tron we krwi (1957)
nowośćThrone of Blood /Kumonosu jo

Dramat WojennyPokaż opis
Adaptacja "Makbeta" Kurosawy. Całość tragedii Szekspira została przeniesiona na grunt Japonii, z drobnymi tylko zmianami: u Szekspira than Kawdoru zostaje ścięty, tutaj popełnia seppuku, nie ma wątku najazdu z Norwegii itp. Główny bohater to Washizu, samuraj wiernu kodeksowi bushido, pod wpływem żony popełnia zbrodnie i dalej w nie brnie zdając sobie sprawę z nieuchronności klęski. Gdy rusza las, załamuje się, co jest całkowitym zaprzeczeniem głównej zasady bishido, pogardy śmierci. Ginie zabity przez własnych żołnierzy
0,000 głosów
Milczenie

Milczenie (2016)
nowośćSilence

Dramat historycznyPokaż opis
XVII wiek. Dwaj młodzi misjonarze (Garfield i Driver) przedostają się potajemnie do Japonii, gdzie za wszelką cenę usiłują odszukać swojego zaginionego mistrza (Neeson). W kraju, gdzie wiara chrześcijańska jest karana śmiercią, ich przekonania i umiejętności przetrwania zostaną poddane najcięższej próbie.
6,002 głosy
Power Rangers

Power Rangers (1995)
nowośćMighty Morphin Power Rangers: The Movie

Fantasy Przygodowy KaratePokaż opis
Tak się jakoś złożyło że szóstka uczących się w liceum nastolatków: Aisha, Adam, Rocky Tommy, Kimberly oraz Billy jest najsilniejszą na całej kuli ziemskiej paczką wojowników wschodnik sztuk walki. Gdy zajdzie potrzeba, przebierają się w gustowne kostiumiki, zakładają fikuśne kaski i dalejże w wir walki ze złem. Trzeba powiedzieć, że przyjaciele nie nudzą się bynajmniej. Zło atakuje zewsząd. Ostatnio nawet spod ziemi. Bowiem w ich rodzinnym miasteczku Angel Grove, ekipa drążąca dziury w gruncieznajduje mechaniczne jajo, z którego wyłania się straszliwy Ivan Ooze, który ma oczywiście wielką chrapkę na opanowanie miasteczka. A potem oczywiście całego świata. Kolorowi Power Rangers to jednak nie dzieciaki, które może straszyć jakiś typ spod ciemnej gwiazdy. Przystępują do ataku i walki ze złem.
7,405 głosów
Wybrany

Wybrany (1995)
nowośćCrying Freeman

Sensacyjny ThrillerPokaż opis
Yo Hinomura jest płatnym mordercą pracującym dla tajemniczej chińskiej organizacji. Choć jest twardy i niezwyciężony, w gruncie rzeczy nienawidzi zabijania. Piękna malarka Emu, której ojciec zginął niegdyś z rąk gangsterów, jest przypadkowym świadkiem egzekucji trzech członków mafii japońskiej. Ponieważ zna twarz zabójcy, musi zginąć. Yo sprzeciwia się rozkazowi szefa.
0,000 głosów
Paryż może poczekać

Paryż może poczekać (2016)
nowośćParis Can Wait

Komedia Dramat RomansPokaż opis
Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.
4,001 głos
Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul (2017)
nowośćTôkyô gûru

Akcja Dramat Horror ThrillerPokaż opis
Student Kaneki spotyka w kawiarni dziewczynę o imieniu Rize. Wydarzenie to zmienia jego życie.
0,000 głosów
Le secret de la chambre noire

Le secret de la chambre noire (2016)
nowośćFilm

Dramat Fantasy Horror RomansPokaż opis
Stéphane, fotograf mody, mieszka sam z córką Marie. Dziewczyna jest jego modelką długich posiedzeń przed obiektywem. Ojciec staje się coraz bardziej wymagający. Kiedy Jean - nowy początkujący asystent - wchodzi w ten mroczny i niebezpieczny świat, stopniowo uświadamia sobie, że musi ocalić Marie z toksycznego wpływu ojca.
0,000 głosów
Projekt Tokyo

Projekt Tokyo (2017)
nowośćTokyo Project

Krótkometrażowy Dramat RomansPokaż opis
Sebastian jest młodym biznesmenem z Brooklynu, który wybiera się w służbową podróż do Tokio. Przystojny mężczyzna reprezentuje firmę kosmetyczną, której produkty dla mężczyzn są niezwykle popularne w Japonii. Mimo licznych sukcesów w życiu zawodowym, codziennością Sebastiana rządzi smutek. W hotelu co chwilę wpada na piękną i tajemniczą Claire. Niespodziewane para nieznajomych ludzi postanawia spędzić ze sobą pełną wrażeń noc.
0,000 głosów
Ostatni jednorożec

Ostatni jednorożec (1982)
nowośćLast Unicorn, The

Animowany Familijny Fantasy BaśńPokaż opis
Ostatni jednorożec wyrusza w świat by odkryć co się stało z resztą jego gatunku. Podczas drogi spotyka wiele różnorodnych i interesujących postaci - głupiego magika Schmendricka, wrażliwą kobietę w średnim wieku Molly Grue, złego króla Haggarda.
9,002 głosy
Ikari

Ikari (2016)
nowośćRage

Dramat ThrillerPokaż opis
Film jest adaptacją powieści Shuichi Yoshidy i opowiada trzy różne historie, dziejące się w trzech różnych miastach w Japonii (Chiba, Tokio i Okinawa), które łączy ze sobą jedna nierozwiązana sprawa morderstwa.
0,000 głosów
Miecz Nieśmiertelnego

Miecz Nieśmiertelnego (2017)
nowośćMugen no jûnin

Akcja DramatPokaż opis
Manji, wprawny wojownik obarczony klątwą nieśmiertelności, zgadza się zostać ochroniarzem pewnej dziewczynki i pomścić jej zamordowaną rodzinę.
0,000 głosów
Gukoroku - ślady grzechu

Gukoroku - ślady grzechu (2016)
nowośćTraces of Sin

Dramat KryminałPokaż opis
Odnoszący sukcesy biznesmen, jego piękna żona i ich kochane dziecko zostają zamordowani przez nieznanego sprawcę. Zabójstwo trafia na pierwsze strony gazet, trwa śledztwo, ale sprawa pozostaje nierozwiązana. Rok później reporter śledczy Tanaka zaczyna na własną rękę prowadzić dochodzenie. Dowiaduje się, że zamordowane małżeństwo dalece odbiegało od ideału, za jaki chciało uchodzić. Powoli prawda wychodzi na światło dzienne
0,000 głosów
Pokémon: Mewtwo powraca

Pokémon: Mewtwo powraca (2000)
nowośćFilm

Animowany Dla dzieci Przygodowy BaśńPokaż opis
Mewtwo powraca i... bierze udział w bitwie ze swoim największym przeciwnikiem! Kontynuacja filmu "Pokemon: film pierwszy". W odległej krainie Johto jest miejsce z krystalicznie czystą wodą i zakazanymi górami. Mewtwo i jego towarzysz Pokemon super-klon ostatecznie znajdują dom, gdzie mogą żyć w spokoju, z dala od wścibskich oczu i raniących ocen ludzi. Ale idylla nie trwa długo. Znów los Mewtwo spocznie w rękach Asha.
0,000 głosów
Hachikô monogatari

Hachikô monogatari (1987)
nowośćFilm

Dramat FamilijnyPokaż opis
Film opowiada prawdziwą historię psa rasy Akita, który należał do profesora Ueno . Towarzyszył on zawsze swemu panu w drodze do pracy i z powrotem; rano odprowadzał go na stację, a po południu przychodził po niego. Zwierzę po dziś dzień uważane jest w Japonii za symbol wierności i oddania.
0,000 głosów
Tag

Tag (2015)
nowośćRiaru Onigokko

HorrorPokaż opis
„Tag” to horror oparty na powieści „Real Onigokko” Yususke Yamady. Uczennice szkoły średniej padają ofiarą duchów – przybierających postać mężczyzny o twarzy świni czy nauczycielki uzbrojonej w karabin maszynowy. Brzmi to jak kadry z wyobraźni Siona Sono?
0,000 głosów
Gantz

Gantz (2011)
nowośćFilm

Horror Akcja Sci-fiPokaż opis
Student Kei Kurono (Kazunari Ninomiya) zauważa byłego przyjaciela z dzieciństwa Masaru Kato (Ken'ichi Matsuyama) pomagającego pijanemu mężczyźnie, który spadł z peronu w metrze. Kei skacze za nim na tory, aby mu pomóc. Kilka chwil później, zbliża się ku nim szybko pędzący pociąg metra, a obaj mężczyźni przyglądają się bezradnie temu, jak ich życie zbliża się ku końcowi. W następnej chwili Kei i Masaru znajdują się w dziwnym mieszkaniu z ogromną, tajemniczą, czarną kulą i innymi ludźmi, którzy niedawno zmarli. Wielka czarna kula w środku salonu to "Gantz". Gantz zleca zebranym osobom w pomieszczeniu misje eksterminacji obcych. Zostaje im wyznaczony określony czas i jeśli się im powiedzie otrzymają punkty. Suma 100 punktów pozwoli im opuścić to miejsce, przypominające czyściec lub zwrócić komuś życie. Jeśli zawiodą, mogą zniknąć na zawsze...
0,000 głosów
Gantz: Perfect Answer

Gantz: Perfect Answer (2011)
nowośćFilm

Akcja Sci-fiPokaż opis
Akcja rozpoczyna się kilka miesięcy po tej, która została przedstawiona w pierwszej części. Kurono ciągle walczy z obcymi pod kontrolą Gantzu tajemniczej czarnej kuli i jest bliski zdobycia wystarczającej ilości punktów do wskrzeszenia swego przyjaciela Kato. Tymczasem Eriko wykonuje zlecone przez kulę zabójstwa, zaś policjant Shigeta jest coraz bliżej odkrycia prawdy o misjach Gantza
0,000 głosów