Zaloguj
Hero 108

Animowany
Kreskówka, 2010
7,60  głosy: 10Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
1 marca 2010
Gatunek:
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
2
Odcinki:
26 (w przybliżeniu, może być więcej)

Przygotuj się na wspaniałą opowieść o nieustraszonych wojownikach i potężną dawkę humoru. Dawno, dawno temu w ukrytych krainach, zwierzęta i ludzie żyli ze sobą w zgodzie. Było cudownie! Jednak mroczny imperator Wielki Szachraj postanowił zburzyć ten ład. Przekonał zwierzęta, że ludzie są ich wrogami i namówił je by stanęły do walki i przegoniły ludzi z ich domów. Chciwy, małostkowy i niedojrzały Wielki Szachraj wraz z armią zmanipulowanych zwierząt wydawał się być nie do zatrzymania... Ale w chaosie, który wykreował pojawił się promyk nadziei - grupa młodych herosów zwana Oddziałem Pierwszym. Ci nieustraszeni bohaterowie reprezentujący ludzi i zwierzęta zawarli umowę, że wspólnie będą walczyć o przywrócenie równowagi i dobrych stosunków między ich gatunkami. Każdego dnia pełni odwagi i szalonych pomysłów śmiałkowie mierzą się z ziejącymi ogniem Lwygrysami, pandami grającymi na fletach, wielbłądami o bardzo śmierdzącej ślinie i z wieloma innymi groźnymi zwierzętami, a po dniu pełnym wyzwań wracają do wielkiej, pływającej, żółwiej skorupy, która służy im za kwaterę główną.

Rozmowy (4)   dodaj temat

tyson92
tyson92
Cały pierwszy sezon zgrany z powodzeniem. Niebawem brakujący 20 odcinek w dziale download. Co do nowych odcinków nie zgrałem jak na razie tylko 31.
daffy
daffy
Oglądałem kilka odcinków tej kreskówki,lecz nie przypadła mi do gustu.
tyson92
tyson92
Tutaj prowadzimy ogólne rozmowy na temat tego serialu animowanego. Aktualnie zgrywam odcinki lecz odcinek trzeci zgrał mi się uszkodzony. Jeśli ktoś go posiada niech wrzuci do działu download. Miłej rozmowy :)
Grzeskoju4
Grzeskoju4
Proszę o odcinek 2 :błaga:

Nie spamuj.
@Baartek