Zaloguj
Iluzja

Now You See Me
Film, 2013
9,33  głosy: 12Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
28 czerwca 2013Polska30 maja 2013
Gatunek:
Produkcja:

Reklama

Linki OnlineStrona  Zgłoś

Zarządca strony:
szp193
od 13 cze 2013, 22:17
Wyświetlenia:
2,106
Materiały Online:
37  Dostępne19/Niedostępne18

Fabuła

Reżyseria:
Louis Leterrier
Scenariusz:
Boaz Yakin, Edward Ricourt, Ed Solomon

Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu.

Galeria


Rozmowy (4)   dodaj temat

Duplo65
Duplo65
Rozrywka w czystej postaci. Nie ma tu czasu na nudę, wszystko jest z góry przemyślane tak, by było jak najwięcej widowiskowych scen i to dobrze, bo gdy tylko film się zaczyna chcemy więcej i więcej, niczym publiczność na pokazach pierwszoplanowych magików. Bardzo dobra obsada, szybkie tempo, oryginalny pomysł, hollywoodzki jak tylko się da, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu. Nie mogę się doczekać drugiego aktu.
GordonShumway
XziomX
XziomX
Oglądałem, taki sobie. Nie wykorzystali potencjału Freemana i zrobili z niego jakiś czarny charakter. Wygląda trochę jak nieudana próba zrobienia filmu fantasy po niskich kosztach. Wyjaśnianie iluzji troche pomagało realizmowi ale słabo 6/10
XziomX
XziomX
Widzę Freemana, to może być dobry film nawet klasy B :d