Zaloguj
Iron man i Iron man 2 przerobią na 3-D?

Iron man i Iron man 2 przerobią na 3-D?

Informacja      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Krayat

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 5867$
Podziękowania: 172
Posty: 522
ocenił na: 0
Iron man i Iron man 2 przerobią na 3-D?

Jeszcze przed zdjęciami do "Iron Mana 2" Jon Favreau w wywiadach nie ukrywał, że chciał nakręcić sequel w wersji 3D. Z planów tych nic jednak nie wyszło i film realizowany jest tradycyjnie. Teraz jednak okazuje się, że widzowie otrzymają wersję w 3D.

Jak podaje Ain't It Cool, Marvel zdecydowało się na próbę przekonwertować minutę "Iron Mana 2" z wersji dwuwymiarowej do trójwymiarowej. Szefowie wytwórni byli podobno pod tak dużym wrażeniem tego, co zobaczyli, że teraz chcą przekonwertować cały film do wersji 3D. To jednak nie koniec. Marvel chciałoby pójść śladami Pixara (i czemu nie, skoro już wkrótce będą jedną wielką rodziną?), który przy okazji "Toy Story 3D" wypuści trójwymiarowe wersje dwóch poprzednich filmów. Jest więc zatem możliwe, że do kin trafi także oryginalny "Iron Man" w 3D.

Wielkim zwolennikiem konwersji filmów 2D do 3D jest wytwórnia Disneya. Technika, która użyta zostałaby przy "Iron Manie 2", jest aktualnie stosowana przy produkcji burtonowskiej "Alicji w Krainie Czarów".
Podziękowania dla autora posta:
Nieaktywny
Nie ma w serwisieNieaktywnyKopiuj nick
15,4%
Nieaktywny

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 34$
Podziękowania: 23
Posty: 154
ocenił na: 0
To wspaniale że będzie w 3D wspaniała wiadmość!!!! Większość filmów 3D mi przybadły do gustu jeszcze bardziej niż wersje tradycyjne dlatego chętnie obejrze IRON MAN 2 w 3D
_____
Jeżeli sądzisz , że na to zasługuję naciśnij Obraz
Wszystkie moje UP-y są specjalnie dla Bajkitv.pl
Sygnatura•••