Zaloguj
"Łowcy Trolli" to za mało, szykujcie się na trylogię "Tales of Arcadia"

"Łowcy Trolli" to za mało, szykujcie się na trylogię "Tales of Arcadia"

Nowość      zaakceptowany
0,00/10  Ilość głosów0
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
"Łowcy Trolli" to za mało, szykujcie się na trylogię "Tales of Arcadia"

Guillermo del Toro zapowiedział, że zamierza poszerzyć uniwersum "Trollhunters" i stworzyć animowaną serialową trylogię zwaną "Tales of Arcadia".

Obraz
W skład "Tales of Arcadia", poza "Trollhunters" wejdą jeszcze produkcje "3 Below" i "Wizards", które trafią na ekrany w 2018 i 2019 roku. Wszystkie realizuje DreamWorks.

Obraz
"3 Below" opowiadać będzie o nastolatkach-kosmitach z rodziny królewskiej, którym udaje się uciec z zaatakowanej przez złego dyktatora ojczystej planety i znaleźć schronienie na Arcadii. Na miejscu próbują ukryć się przed międzygalaktycznymi łowcami głów, uczęszczając do liceum.

Obraz
"Wizards" połączy światy trolli, kosmitów i czarodziei, którzy trafili na Arcadię. W finale czeka widzów apokaliptyczna bitwa. Akcja "Trollhunters" rozgrywa się na przedmieściach fikcyjnej miejscowości o nazwie Arcadia. Pewnego dnia pod powierzchnią swojego świata nastolatek Jim wraz z przyjaciółmi odkrywa całkiem inny świat - fantastyczny. Okazuje się, że Arcadia leży nad krainą trolli. Toczy się w niej wojna między dobrymi i złymi stworzeniami.

15 grudnia premiery doczeka się drugi sezon serialu "Łowcy Trolli".
Podziękowania dla autora posta:
Shirya, HEROES, Altares, theDoctor, CondomPack