Zaloguj
Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons

Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons

Nowość      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons

Viacom International Media Networks Polska wprowadzi do Polski nową markę. Na początku 2018 roku zawartość programowa stacji Nickelodeon HD zostanie poszerzona i wzmocniona pod nazwą Nicktoons. Oferta programowa marki skoncentruje się wyłącznie na serialach animowanych w jakości HD.

Nicktoons to 24-godzinny kanał nadawany jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie programowej stacji znajdą się wyłącznie animacje, w tym najpopularniejsze i najzabawniejsze seriale animowane, o przygodach ulubionych bohaterów Nickelodeon. Nicktoons jest obecnie dostępny na 24 rynkach na całym świecie, obejmując swoim zasięgiem niemal 90 milionów gospodarstw domowych. W Polsce marka Nicktoons zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2018 roku jako nowa nazwa kanału telewizyjnego nadawanego dotychczas pod marką Nickelodeon HD.

- Viacom International Media Networks jako lider wśród nadawców kanałów dziecięcych w Polsce konsekwentnie dywersyfikuje swoją ofertę wedle oczekiwań naszych widzów. Nicktoons to marka, która będzie wzmocnieniem portfolio kanałów dziecięcych Viacom International Media Networks Polska. Przekształcenie Nickelodeon HD w Nicktoons umożliwi nam dostarczenie naszym młodym widzom jeszcze większej ilości znakomitych animacji z udziałem ulubionych bohaterów Nickelodeon, w jakości HD, przez 24 godziny na dobę - mówi Daniel Reszka, ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE - ‎Viacom International Media Networks Polska.


Stacje dziecięce z portfolio Viacom International Media Networks w 2017 roku (dane od 1 stycznia do 30 listopada) SHR w wysokości 14,3% w grupie docelowej 4-12. W ofercie znajdują się obecnie: skierowany do najmłodszych widzów (2-6 lat) Nick Jr., Nickelodeon
(4-15 lat) oraz Nickelodeon HD (4 - 12 lat).
Podziękowania dla autora posta:
danima, theDoctor, yenx
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
Bardzo fajnie że zamierzają się rozwijać! będzie co oglądać!