Zaloguj
Perfekcyjna pani domu

Magazyn Reportaż
Serial, 2012
7,00  głosy: 3Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
2012Polska2012
Gatunek:
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
4
Odcinki:
--

Małgorzata Rozenek po pomyślnie przebytym castingu została wybrana polską Perfekcyjną Panią Domu. Małgorzata jest kobietą, która do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. Jej zadaniem będzie pokazanie widzom, jak przy niewielkim wysiłku i małych kosztach sprawić, aby mieszkanie było czyste, funkcjonalne i przytulne.

W programie "Perfekcyjna Pani Domu" Małgorzata podzieli się swoją wiedzą nie tylko z widzami, którzy zajmują się domem na pełen etat. Praktyczne wskazówki przydadzą się także tym, którzy pracują, studiują lub właśnie zaczynają samodzielne życie. Uczestnicy będą mieli szansę nauczyć się, że dobry gospodarz potrafi również wydać przyjęcie i przygotować pyszną kolację. Tak naprawdę nie ważne czy mieszkacie w wielkim domu czy niewielkim mieszkanku w bloku, cel jest taki, aby dobrze czuć się we własnym domu.

Małgorzata Rozenek uważa, że gruntowne porządki to przede wszystkim sposób na poprawę samopoczucia i jakości życia. Więc jeśli jesteście osobami, które mają trudność z utrzymaniem porządku, walczą z plamami na dywanie, mają problem ze zorganizowaniem imprezy dla znajomych. "Perfekcyjna Pani Domu" na pewno wam pomoże! Wystarczy jedynie z uwagą śledzić jej lekcje.

Rozmowy (0)   dodaj temat