Zaloguj
"Ghost Rider: Spirit of Vageace" - nowe informacje

"Ghost Rider: Spirit of Vageace" - nowe informacje

Informacja      zaakceptowany
7,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Nie ma w serwisieManWolfKopiuj nick
100%
ManWolf

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 354$
Podziękowania: 1590
Posty: 4415
Ostrzeżenia: 2/5
ocenił na: 0
"Ghost Rider: Spirit of Vageace" - nowe informacje

Tak, tak! Nadchodzi kontynuacja super-hitu, ekranizacji komiksu "Ghost Rider". Gwiazdą tego hitu był Nicolas Cage i podobnie będzie z tą częścią. Zdjęcia rozpoczęły się jesienią w Rumunii. Jednak już rozpoczęły się komplikacje. Budżet filmu został ścięty o połowę, czyli twórcy maja do wykorzystania 75, zamiast z początku planowanych 135 milionów dolarów. Sam Nicolas Cage dostanie mniej, bo "tylko" 7 milionów. Ze względu na cięcie kosztów sam aktor zagra nie tylko diabła na motorze, ale jeszcze demona Zarathosa, który go opętał. Ma to jednak plusy, ponieważ dzięki takiemu podejściu będzie można pokazać podobieństwo obydwu postaci wypunktować różnice nadając demonowi zupełnie inny język ciała.


W sequelu "Ghost Ridera" Johnny Blaze ukrywa się w Europie Wschodniej, gdzie stara się pokonać ciążącą na nim klątwę. Niestety nie dane będzie mu cieszyć się spokojem. Zostaje odnaleziony przez tajemniczą sektę, która potrzebuje jego pomocy w walce z diabłem (Ciaran Hinds). Ten dąży bowiem do opętania swojego człowieczego syna. Jeśli mu się to uda, świat będzie w prawdziwych opałach.


Pamiętacie może sceny z pierwszej części filmu, w którym wyjaśnia się przemiana motocyklisty Johnny'ego Blaze'a w mściciela z płonącą czaszką? Wkrótce o nich zapomnicie. Nowi reżyserzy sequela - Mark Neveldine i Brian Taylor szykują bowiem całkiem nową historię pochodzenia piekielnego antybohatera. Taką informacją podzielił się ze światem odtwórca głównej roli, Nicolas Cage.


Sam film będzie kręcony z myślą o 3D, nie w tej technologi tylko z myślą, by potem można go było skonwertować na trzeci wymiar. Premiera filmu planowana jest na 17 lutego 2012 roku.
_____
w11wydzial ... i have a problem ... i'm gonna miss you :płacz:
Sygnatura•••
Podziękowania dla autora posta:
Markowski, magda11
Nie ma w serwisieMarkowskiKopiuj nick
Markowski

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 5548$
Podziękowania: 419
Posty: 2214
ocenił na: 0
No na ten film czekam z niecierpliwością, na prawdę pierwsza część bardzo mi się podobała.
Nie wiem czy dobrze robią z tą nową historią początku Ghost Rider'a, może to zepsuć wrażenie po pierwszej części i zamieszać w głowie widza.
Dobry motyw włożenia Nicolasa do roli Zarathosa, gdzie będzie na pewno łatwiej ukazać wszelkie różnice.
Nie pozostaje nic innego jak czekać na dokładną informacje z datą wyjścia filmu do kin ;)
_____
Obraz

Jeśli pomogłem kliknij Dziękuje ;)

Zabraniam reuploadu moich plików na inne serwery oraz wrzucania ich na inne serwisy.
Sygnatura•••