Zaloguj
CBS planuje "How I Met Your Father"!

CBS planuje "How I Met Your Father"!

Informacja      zaakceptowany
6,00/10  Ilość głosów2
Oceń:
Nie ma w serwisielukiii6Kopiuj nick
100%
lukiii6

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 152$
Podziękowania: 412
Posty: 2835
ocenił na: 0
CBS planuje "How I Met Your Father"!

Znana stacja CBS ma w planach spin-off jednego ze swoich najlepszych seriali mianowicie "Jak poznałem waszą matkę", który obecnie jest w trakcie ostatniego sezonu.

Na tę chwilę roboczy tytuł spin-offa ma się nazywać "How I Met Your Father" ("Jak poznałam waszego ojca"), fabuła miała by się skupiać na zupełnie nowej kobiecej bohaterce i jej własnej grupie przyjaciół.

Nowy serial przygotowują twórcy i producenci wykonawczy "Jak poznałem waszą matkę" Carter Bays i Craig Thomas. Wspólnie z twórczynią i producentką wykonawczą "Up All Night" Emily Spivey.Obsada spin-offu pojawiłaby się w barze MacLaren's, gdzie uwielbiali przesiadywać Ted, Barney, Marshall, Lily i Robin. Bar miałby funkcjonować również spin-offie i być połączeniem pomiędzy obiema grupami przyjaciół. Pierwsze pomysły zakładają, że bohaterka nowego serialu zostanie przedstawiona w ostatnich odcinkach "Jak poznałem waszą matkę" a znani fanom bohaterowie tego serialu mogliby gościnnie pojawiać się w nowej produkcji.
_____
Pobierasz moje wstawki? Podziękuj ;)

Obraz
Sygnatura•••
Nie ma w serwisielimak49Kopiuj nick
limak49

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 6$
Podziękowania: 418
Posty: 2999
ocenił na: 0
Z jednej strony fajnie, bo uwielbiam ten serial, ale znowu z drugiej, nie jestem do niej przekonany. Mam nadzieje, że nie zepsują magii HIMYM.
_____
Obraz
Sygnatura•••
Duplo65

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 530$
Podziękowania: 1922
Posty: 3836
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
Według mnie to nie wypali, i to z wielu powodów. Najmocniejsza częścią 'HIMYM' są bohaterowie - bardzo wątpię, by w spn offie stworzyli równie unikalną i zabawną grupę, jak właśnie w HIMYM - mimo, że prawdopodobnie będzie ona taka sama, tylko z innymi aktorami, to nie uda im się to. Inną sprawą jest, że głównie HIMYM w ostatnich sezonach podtrzymuje tylko postać Barneya - jeśli uda im się stworzyć równie dobrą postać jak ta, to proszę bardzo, ale w to też z kolei wątpie. Jak na razie pomysł na spin-off to desperacka próba jechania na popularności HIMYM, myślę, że szybko zniknie to z anteny jak już się pojawi.
Nie ma w serwisieXziomXKopiuj nick
XziomX

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 878$
Podziękowania: 1158
Posty: 6314
ocenił na: 0
Ciekawe co im z tego wyjdzie. Mam nadzieje ze nie skończą za szybko emisji xd
_____
Obraz
Sygnatura•••