Zaloguj
CBS zamawia kolejne trzy sezony 'Teorii Wielkiego Podrywu'

CBS zamawia kolejne trzy sezony 'Teorii Wielkiego Podrywu'

Informacja      zaakceptowany
9,33/10  Ilość głosów3
Oceń:
Duplo65

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 530$
Podziękowania: 1922
Posty: 3836
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
CBS zamawia kolejne trzy sezony 'Teorii Wielkiego Podrywu'

Amerykańska stacja CBS właśnie potwierdziła zamówienie kolejnych trzech sezonów ich hitowego serialu komediowego 'Teoria Wielkiego Podrywu'. Decyzja włodarzy stacji nie dziwi, gdyż 'Teoria...' w obecnie emitowanym, siódmym sezonie notuje oglądalność na poziomie 17-18 milionów widzów i popularność rośnie z każdym kolejnym mijającym rokiem. Czy tak samo będzie w świeżo zamówionych seriach: ósmej, dziewiątej i dziesiątej?

Fizycy Leonard i Sheldon rozumieją wszystko począwszy od nieuchronnego przyciągania czarnej dziury, a skończywszy na skomplikowanej budowie atomu. Ale jeśli złożycie te atomy w kobietę, wtedy ich rozumowanie nagle się kończy. A kiedy Penny, kobieta ze wszystkimi atomami we właściwym miejscu, wprowadza się do mieszkania naprzeciwko, wszechświat Leonarda i Sheldona zaczyna się rozszerzać do rozmiarów, których nigdy nie podejrzewali.

Serial w tej chwili przeżywa swoją świetność, gdyż jeszcze nigdy nie był tak popularny w amerykańskiej TV jak teraz i twórcy prawdopodobnie liczą, że popularność utrzyma się jeszcze trzy lata. Licencja i kwoty, jakie zawarto w kontraktach dla aktorów są rekordowe - stworzenie jednego odcinka będzie średnio kosztować 5-6 milionów, wliczając w to bardzo dużą gażę dla aktorów, a zwłaszcza dla Johhny'ego Galeckiego, Jima Parsonsa i Kaley Cuoco - głównych twarzy serialu.

Nie jest to koniec planów CBS - prawdopodobnie kolejne sezony otrzymają również 'Mike i Molly' oraz 'Mom'. Z kolei 'Dwóch i pół' może liczyć jedynie na finałowy, 13-odcinkowy sezon na zakończenie wątków. Przypominamy, że 31 marca z anteny CBS zniknie 'Jak poznałem waszą matkę', którego tego dnia wyemituje swój finałowy, wchodzący w skład dziewiątego sezonu odcinek. Obecnie 'Teoria Wielkiego Podrywu' jest emitowana na CBS w czwartku, jednak od września tego roku dzień emisji zmieni się na poniedziałek.
Podziękowania dla autora posta:
HEROES
Viperro

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 21844$
Podziękowania: 380
Posty: 4756
Ostrzeżenia: 2/7
ocenił na: 0
Nie wiem czy to dobrze czy źle, nigdy nie oglądałem tego serialu.

Ale literówkę w tytule można poprawić.
_____
Sygnatura•••
Nie ma w serwisieBartonsonKopiuj nick
4,9%
Bartonson

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 114$
Podziękowania: 7
Posty: 49
ocenił na: 0
Zacznijmy od tego że emisja nie zmieni się na wtorek lecz na poniedziałek. Skończmy na tym że jest to jedynie chwilowe i od 2015 roku wróci na czwartek.
Podziękowania dla autora posta:
Duplo65