Zaloguj
Rodzinka.pl

Komedia
Serial, 2011
8,24  głosy: 41Oceń:
Ulubiony
Do obejrzenia
Obejrzany
Premiera:
2 marca 2011Polska2 marca 2011
Gatunek:
Produkcja:

Fabuła

Stacja TV:
Sezony:
10
Odcinki:
207 (w przybliżeniu, może być więcej)

"Rodzinka.pl" to ciepła, komediowa opowieść o wyjątkowej rodzinie. Serial pokazuje, jakie wyzwania stawia życie przed dzisiejszą rodziną. Chwilowe nieporozumienia, kłótnie o błahostki i o sprawy fundamentalne przeplatają się ze wzruszającymi momentami ciepła, miłości i zrozumienia.

Galeria


Rozmowy (23)   dodaj temat

Cobros
Cobros
No No ciekawe spostrzeżenia . A można wiedzieć kogo ty zaliczasz do "starszego pokolenia " ? Chciałbym wiedzieć czy już się zaliczam . :D

Co do serialu pierwsze sezony dla mnie były fajne,aczkolwiek niestety poziom spada z sezonu na sezon . :(
damian789
damian789
Wszyscy chwalą tą rodzinkę... mnie ten serial się w ogóle nie podoba, ale coś takiego jest, że starsze pokolenia lubią oglądać to, co sami chcieliby mieć tzn. miłość, szczęście i o tym chcą oglądać (to się tyczy nie tylko Rodzinki)
Gohan
Gohan
Jeśli mam być szczery, to wg mnie jest to najgorszy sitcom jaki kiedykolwiek widziałem.
avataraang12345
avataraang12345
Serial o niczym dla ludzi którzy w ogóle nie rozróżniają serialu od totalnych bzdetów jak właśnie rodzinka pl to serialu Świat Według Kiepskich" to się nawet nie równa fajne polskie seriale to m jak miłość barwy szczęścia ojciec Mateusz blondynka ale na pewno nie to.
Houston
Houston
Lubię ten serial. Przmus, w każdym odcinku jest pokazane coś innego, tak jak w serialach młodzieżowych - jest jeden przewodni wątek ale każdy epizod opowiada o czymś innym.