Zaloguj

Seriale

Dodaj

Wyniki (12)
Ostatnio dodane
Jak poznałem waszą matkę

Jak poznałem waszą matkę (2005)
nowośćHow I Met Your Mother

Komedia romantycznaPokaż opis
"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Ted'a (Josh Radnor'a), głównego bohatera. Poznajemy go w momencie, kiedy jego najlepszy przyjaciel Marshall, student prawa (Jason Segal) postanawia oświadczyć się swojej narzeczonej, przedszkolance Lily (Alyson Hannigan). Od tego momentu Ted nie przestaje myśleć o tym, że w końcu musi się ustatkować, musi znaleźć odpowiednią kobietę, swoją prawdziwą miłość... W poszukiwaniach tych nieustannie pomaga mu Barney (Neil Patrick Harris), bezczelny człowiek mający obsesję na punkcie garniturów, który w każdej sytuacji widzi okoliczność sprzyjającą "wyrwaniu" jakiejś panny. W momencie kiedy Ted poznaje Robin (Cobie Smulders) sprawa się komplikuje. Nie ma on wątpliwości, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia, jednakże, jak się później okazuje, los chce zupełnie inaczej...
8,7121 głosów
Miłość w wielkim mieście

Miłość w wielkim mieście (2011)
nowośćLove Bites

Familijny Komedia romantycznaPokaż opis
Serial pochodzi z twórczych umysłów produkujących taki hit jak "Sex and the City". Nowa komedia romantyczna to historia o trzech przyjaciółkach w nowoczesnej opowieści o miłości, opartej na seksie, małżeństwie i randkach. Becki Newton i Jordana Spiro to ostatnie dwie przyjaciółki ze wszystkich swoich znajomych, które nie wyszły jeszcze za mąż. Becki jest bardzo optymistyczna podczas gdy Frannie występuje zawsze jako druhna, a nie Panna młoda.To dość ciekawe i realistyczne kobiety. Fabuła koncentruje się wokół nich, podczas gdy inne romantycznie historie epizodycznych bohaterów pojawiają się i znikają w każdym odcinku
0,000 głosów
Moja nadzieja

Moja nadzieja (2015)
nowośćEsperanza mía

Komedia romantycznaPokaż opis
Julia (Mariana Espósito) zdobywa dowody obciążające winą za śmierć swojej matki firmę, dla której pracowała. Wraz z dokumentami ucieka do stolicy, gdzie poznaje przystojnego Thomasa (Mariano Martínez). Pod nową tożsamością ukrywa się w klasztorze udając nowicjuszkę i zaprzyjaźnia się z siostrami. Niedługo później ponownie spotyka Thomasa, lecz problem w tym, że mężczyzna okazuje się być księdzem...
0,000 głosów
Mike & Molly

Mike & Molly (2010)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia romantycznaPokaż opis
Perypetie dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą; Mike`a (Billy Gardell), funkcjonariusza policji oraz Molly (Melissa McCarthy), nauczycielki. Aby być razem muszą pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy, żarty czy słowa krytyki dotyczące ich wyglądu.
0,000 głosów
Pamiętniki Carrie

Pamiętniki Carrie (2013)
nowośćThe Carrie Diares

Komedia romantycznaPokaż opis
"The Carrie Diaries" to prequel kultowego serialu "Seks w wielkim mieście". Opowiada o losach 16-letniej Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb) i jej licealnych problemach. Życie na przedmieściach Connecticut umilają jej przyjaciele: Mouse (Ellen Wong), Maggie (Katie Findlay) oraz Walt (Brendan Dooling), jednak Carrie pragnie poznać wielki świat. Nawet pojawienie się nowego, seksownego ucznia Sebastiana (Austin Butler) tylko upewnia ją, że powinna zmienić swoje życie. Gdy tylko nadarza się taka okazja, wyrusza na Manhattan, który od razu ją urzeka.
9,004 głosy
Sezon na miłość

Sezon na miłość (2014)
nowośćKiraz Mevsimi

Komedia romantycznaPokaż opis
„Sezon na miłość” to zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu - Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete - starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?
10,002 głosy
You're the Worst

You're the Worst (2014)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia romantycznaPokaż opis
Dwoje toksycznych, autodestrukcyjnych ludzi zakochuje się w sobie i próbuje stworzyć związek.
0,000 głosów
Jesteś moim życiem

Jesteś moim życiem (2006)
nowośćSos mi vida

Komedia romantyczna SportowyPokaż opis
Monita (Natalia Oreiro) jest bokserką. W trakcie dramatycznego pojedynku ulega poważnej kontuzji i być może będzie musiała zrezygnować z dalszej kariery sportowej i poszukać innej pracy. W sekrecie przed swoim obecnym narzeczonym, Quique'em, (Carlos Belloso), i jego matką, Nieves (Dalma Milevos), a dzięki informacjom od przyjaciółki Kimberly (Fabiana Garcia Lago) dziewczyna postanawia ubiegać się o pewną wolną posadę. Zakłada wystrzałową kreację, wypożyczoną od kumpeli z podwórka, Turci (Mónica Ayos) i tak wystrojona oraz fantastycznie umalowana wyrusza do biura znanego konsorcjum, marząc o pracy sekretarki, chociaż nie posiada żadnych, niezbędnych ku temu kwalifikacji zawodowych. Przeznaczenie sprawia, że przy wejściu do biurowca spotyka przystojnego młodego mężczyznę, Martina Quesadę (Facundo Arana) i oboje zakochują się w sobie dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ona nawet nie podejrzewa, że on mógłby być jej szefem. Martin jest jednym z najbardziej wpływowych biznesmenów w kraju, a na dodatek, byłym mistrzem Formuły 1, który właśnie powrócił ze studiów w Stanach, by zająć się prowadzeniem firmy, odziedziczonej po ojcu. Oczywiście Monita swoim bezpretensjonalnym sposobem bycia wywiera tak fatalne wrażenie na szefowej personelu w jego firmie, że zostaje odrzucona. Ale nic straconego. Prowadząc swoje konsorcjum Martin może zawsze liczyć na pomoc pary zaufanych pracowników: Alfreda (Alejandro Awada) i Mercedes (Claudia Fontán), natomiast powinien wystrzegać się swojego kuzyna, Miguela (Marcelo Mazzarello), który z zawiści potrafi się zniżyć do najbardziej podłej intrygi i zazdrości mu wszystkiego, łącznie z narzeczoną Constanzą (Carla Peterson) - kobietą lekkomyślną, którą interesują jedynie pieniądze. Martin jest bogaty, ale nieszczęśliwy. Był już raz żonaty, ale jego młoda i piękna żona zginęła w wypadku lotniczym. Jego serce wciąż przepełnia żal po jej stracie, może już czas rozpocząć nowy związek? Życie lubi płatać figle i zaskakującym zrządzeniem losu Monita i Martin spotykają się wkrótce raz jeszcze. Dzieli ich właściwie wszystko, ale wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie, wymiana spojrzeń, a potem jeszcze romantyczne wyznania w strugach deszczu, by narodziło się prawdziwe uczucie, które potrafi przełamać wszelkie bariery.
5,004 głosy
Kim Jest Samantha?

Kim Jest Samantha? (2007)
nowośćWho is Samantha?

Komedia romantycznaPokaż opis
Prawniczka Samantha "Sam" Newly (Christina Applegate), budzi się po ośmiu dniach ze śpiączki. Cierpi jednak na amnezję i niezaprzestanie poszukiwania wskazówek z przeszłości dopóki nie odkryje kim tak naprawdę jest. Nie dysponuje żadnymi wspomnieniami, poznaje całe swoje życie na nowo. Odkrywa, że nie była zbyt miłą osobą dla większości ludzi i pragnie to zmienić.
7,001 głos
Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście (1998)
nowośćSex and the City

Obyczajowy Komedia romantycznaPokaż opis
"Seks w wielkim mieście" to serial, który dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców współczesnych metropolii. Osadzony w nowojorskich realiach (podstawą stała się błyskotliwa, zjadliwa książka Candace Bushnell), przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech pięknych i samodzielnych kobiet: felietonistki Carrie, agentki PR Samanthy, prawniczki Mirandy i marszanda Charlotte. Różniąc się temperamentem, wszystkie natrafiają na te same przeszkody, a łatwość z jaką znajdują partnerów seksualnych nie przekłada się na stabilność życia uczuciowego. Powszechnie doceniany w USA serial otrzymał wszystkie możliwe nagrody: Emmy, Złote Globy i nagrodę Gildii Aktorskiej dla zespołu aktorskiego. Sarah Jessica Parker, grająca Carrie, stała się nowym symbolem wyzwolonej kobiecości, a jej styl ubierania się znalazł tysiące naśladowczyń.
8,605 głosów
Kasia i Tomek

Kasia i Tomek (2002)
nowośćSerial telewizyjny

Komedia romantycznaPokaż opis
Kasia (30 lat) i Tomek (35 lat), są ze sobą już od blisko siedmiu lat, ale nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Każdy z odcinków ukazuje wspólne życie tej pary młodych, wykształconych i zwariowanych na swoim punkcie ludzi. Kasia i Tomek tworzą związek, któremu zdaje się przyświecać idea mówiąca o tym, że przeciwieństwa się przyciągają. Ich codzienne relacje często przypominają "burzę w szklance wody", ale w ich wypadku zdaje się to być receptą na udany związek. Skrajnie różne temperamenty, odmienne poglądy i demonstracyjne głoszenie własnych, jedynie słusznych kwestii, jest tym, co tak naprawdę serwują sobie każdego dnia. Mimo to, a może dzięki temu, szaleją za sobą, jedno nie może funkcjonować bez tego drugiego, czyli (paradoksalnie) mamy do czynienia z harmonijnym i udanym związkiem!.
9,333 głosy
7,754 głosy