Zaloguj
Styczeń 2018 na kanale Disney XD

Styczeń 2018 na kanale Disney XD

Zapowiedź      zaakceptowany
10,00/10  Ilość głosów1
Oceń:
Robert202

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1897$
Podziękowania: 315
Posty: 319
ocenił na: 0
Styczeń 2018 na kanale Disney XD

Wraz z Nowym Rokiem widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki serii „Avengers: Tajne Wojny”. Stacja przygotowała także prawdziwą gratkę dla fanów przygód i sportowych emocji – re-launch dotychczasowych odcinków „Jedenastki” oraz weekendowe maratony z „Fineaszem i Ferbem”.

Avengers: Tajne Wojny – nowe odcinki od poniedziałku do piątku, od 1 stycznia o 20:30

Już w Nowy Rok fani Avengersów będą mieli okazję zobaczyć nowe odcinki tej animacji. Drużyna Marvel Avengers to grupa przyjaciół w pełnym tego słowa znaczeniu. Są wśród nich: Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Falcon i Czarna Wdowa. Bronią oni świata przed największymi zagrożeniami, jakim żaden superbohater nie zaradziłby w pojedynkę. Tym razem Avengersi gromadzą wszystkie siły aby umożliwić powrót Tonego Starka, który zostaje uwięziony w innym wymiarze.

Jedenastka – re-launch 1. sezonu, emisje od poniedziałku do piątku, od 1 stycznia o 16:00

Zima w Disney XD będzie pełna sportowych emocji, a to za sprawą uwielbianego przez chłopców serialu „Jedenastka”. Widzowie ponownie zobaczą odcinki 1. sezonu, który z sukcesem wszedł na antenę w maju 2017 roku. Gabo kocha piłkę nożną, dlatego gdy otrzymuje stypendium w Instytucie Sportu oraz możliwość grania w drużynie Złotych Jastrzębi, chłopak zrobi wszystko, by zrealizować swoje największe marzenie o byciu profesjonalnym piłkarzem.

Fineasz i Ferb – emisja weekendowych maratonów od 6 stycznia od 7:00 do 12:00

Na zimowe weekendy Disney XD przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów przygód „Fineasza i Ferba” – maratony odcinków tego serialu! Dla przyrodnich braci, Fineasza i Ferba, każdy dzień jest kolejną przygodą. Czasami budują na podwórku kolejkę górską, innym razem surfują na wielkich falach, a jeszcze innym przenoszą się do czasów prehistorycznych. Ich nastoletnia siostra Fretka wciąż bezskutecznie próbuje przyłapać braci na gorącym uczynku i donieść o wszystkim mamie. Na dodatek, w ukryciu przed wszystkimi, należący do rodziny zwierzak – Pepe Pan Dziobak – pracuje jako tajny „Agent P” i ratuje świat przed złym Doktorem Dundersztycem.
Podziękowania dla autora posta:
yenx, theDoctor, Akatsuki4444
Nie ma w serwisieAtoManKopiuj nick
AtoMan

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 3650$
Podziękowania: 1913
Posty: 1731
ocenił na: 0
Pokemonów nadal nic, czyli praktycznie zero premier xD
_____
http://facebook.com/sailorki - wspomóż akcję i zmień oblicze telewizji!

Reupy dozwolone TYLKO w przypadku wygaśnięcia oryginalnych linków, przy zachowaniu oryginalnej nazwy pliku
Sygnatura•••
jacobs

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 27$
Podziękowania: 384
Posty: 1871
ocenił na: 0
Obawiam się że Disney nie jest pewny nowej kreski jak się przyjmie albo też na razie są za drogie prawa. Na Disneyu XD obecnie nie ma nic nowego.
Nie ma w serwisietheDoctorKopiuj nick
6,8%
theDoctor

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 87$
Podziękowania: 13
Posty: 68
ocenił na: 0
pozyjemy zobaczymy na razie nic ciekawego sie nie obrazuje na tym kanale
Maniek123404

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 435$
Podziękowania: 27
Posty: 95
ocenił na: 0
Co z rebels?
Akatsuki4444

Płeć:
Dołączył:
Punkty: 1158$
Podziękowania: 446
Posty: 1939
ocenił na: 0
Nic ciekawego nie wyemitują w tym czasie, tylko nowe odcinki Fineasza i Ferba, które będę oglądał, reszta mi się nie podoba. :) A czy wyemitują na tym kanale na wiosnę, lato odcinki serialu animowanego Star Wars - Rebelianci z dubbingiem polskim czy nie ma takiej możliwości, opcji? :) :( ^^ Nowe odcinki czy są jakieś porobione ? ^^
_____
Obraz
Sygnatura•••